56 Stemmingen moties Verduurzaming industrie

Stemmingen moties Verduurzaming industrie

Aan de orde zijn de stemmingen over moties, ingediend bij het tweeminutendebat Verduurzaming industrie,

te weten:

  • -de motie-Thijssen over het verminderen van risico's voor ontwikkelaars van windparken en industriële bedrijven die willen elektrificeren (29826, nr. 220);

  • -de motie-Vermeer over een onderzoek naar eerlijke verdeling van verduurzamingskosten in de voedselketen (29826, nr. 222);

  • -de motie-Vermeer over samen met netbeheerders en bedrijven werken aan een landelijk coördinatieplan voor het afstemmen van netcapaciteit en verduurzamingsplannen (29826, nr. 223);

  • -de motie-Rooderkerk over een deadline verbinden aan de maatwerkaanpak en in 2025 tot afronding komen (29826, nr. 224);

  • -de motie-Erkens over bij de eerstvolgende openstellingsronde van de SDE++ meer inzetten op flexibilisering van de industriële stroomvraag en hiervoor een aparte categorie instellen (29826, nr. 225);

  • -de motie-Kostić c.s. over voor de maatwerkafspraken in kaart brengen wat de saneringskosten van de grond onder Tata Steel zijn (29826, nr. 226);

  • -de motie-Postma/Thijssen over in 2025 de ambitie hebben 50 casus- of maatwerkafspraken met cluster 6-bedrijven af te sluiten waar doorzettingskracht op het gebied van vergunningverlening of aansluitingen op het electriciteitsnetwerk een belangrijke rol spelen (29826, nr. 228);

  • -de motie-Eerdmans over organiseren dat bewoners inspraak krijgen bij de plaatsing van een transformatorhuisje in hun buurt (29826, nr. 229);

  • -de motie-Eerdmans/Vermeer over stopzetten van zowel de verkenning als het project Zon-op-Water Wieringerhoek (29826, nr. 230);

  • -de motie-Eerdmans/Vermeer over landelijke regelgeving opdat houtstook beschermd wordt en de Kamer hierover voor de zomer van 2025 informeren (29826, nr. 231).

(Zie vergadering van heden.)

In stemming komt de motie-Thijssen (29826, nr. 220).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA en de VVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Vermeer (29826, nr. 222).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, de PvdD, DENK, de ChristenUnie, BBB, JA21 en de PVV voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Vermeer (29826, nr. 223).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, DENK, de VVD, BBB, JA21 en de PVV voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Rooderkerk (29826, nr. 224).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, Volt en D66 voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Erkens (29826, nr. 225).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, de VVD, BBB en de PVV voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Kostić c.s. (29826, nr. 226).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66 en de ChristenUnie voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Postma/Thijssen (29826, nr. 228).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, DENK, Volt, D66, NSC, de SGP en BBB voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Eerdmans (29826, nr. 229).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van BBB, JA21 en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Eerdmans/Vermeer (29826, nr. 230).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de PvdD, de SGP, BBB, JA21, FVD en de PVV voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

In stemming komt de motie-Eerdmans/Vermeer (29826, nr. 231).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de VVD, BBB, JA21, FVD en de PVV voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is verworpen.

Naar boven