17 Stemmingen moties Justitieketen van het Caribische deel van het Koninkrijk

Stemmingen moties Justitieketen van het Caribische deel van het Koninkrijk

Aan de orde zijn de stemmingen over moties, ingediend bij het tweeminutendebat Justitieketen van het Caribische deel van het Koninkrijk,

te weten:

  • -de motie-Van Nispen c.s. over bezien hoe het toezicht op de goksector in Curaçao kan worden aangescherpt om witwassen en verdere verwevenheid tussen onder- en bovenwereld tegen te gaan (29279, nr. 905);

  • -de motie-Van Nispen/Mutluer over ervoor zorgen dat ook in Caribisch Nederland mensen met zwaar werk eerder kunnen stoppen met werken en er een vroegpensioenregeling komt (29279, nr. 906);

  • -de motie-Mutluer over samen met het Justitieel Vierpartijen Overleg toewerken naar een concreet plan om de drugstoevoer naar onder andere Nederland aan te pakken (29279, nr. 907);

  • -de motie-Van der Werf c.s. over de Nederlandse campagnes ter bevordering van de meldingsbereidheid bij huiselijk geweld in aangepaste vorm inzetten in Caribisch Nederland (29279, nr. 908);

  • -de motie-Bruyning/Mutluer over de samenwerking binnen de justitiële keten in Caribisch Nederland evalueren en verbeteren (29279, nr. 909);

  • -de motie-Bruyning c.s. over onderzoeken welke initiatieven gericht op het versterken van sociale, educatieve en beroepsmatige kansen voor jongeren er zijn en zorgen voor passende begeleiding van jongeren die risico lopen op crimineel gedrag (29279, nr. 910).

(Zie vergadering van 6 november 2024.)

In stemming komt de motie-Van Nispen c.s. (29279, nr. 905).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, de VVD, BBB en JA21 voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Van Nispen/Mutluer (29279, nr. 906).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, BBB en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Mutluer (29279, nr. 907).

De voorzitter:

Ik constateer dat deze motie met algemene stemmen is aangenomen.

In stemming komt de motie-Van der Werf c.s. (29279, nr. 908).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, de VVD, BBB en JA21 voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Bruyning/Mutluer (29279, nr. 909).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, de VVD, BBB, JA21 en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de fractie van de PVV ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Bruyning c.s. (29279, nr. 910).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, het CDA, de VVD, BBB en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

Naar boven