Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 24-01-2023 gepubliceerd door De Nederlandsche Bank. De publicatie is van het type ander besluit van algemene strekking en heeft als identifier "stcrt-2023-2784".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Beleidsonderwerp Financiën | Financieel toezicht
Collectie officiële publicatie
Datum ondertekening 2023-01-12
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Identifier stcrt-2023-2784
Jaargang 2023
Maker De Nederlandsche Bank
Masterconfiguratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-OEP-StcrtBvasAnderBvas-Web/1.7/xml/MC-OEP-StcrtBvasAnderBvas-Web.xml
Organisatietype zelfstandig bestuursorgaan
Publicatiedatum 2023-01-24
Publicatienaam Staatscourant
Publicatienummer 2784
Subrubriek ander besluit van algemene strekking
Taal nl
Titel Besluit van De Nederlandsche Bank N.V. van 12 januari 2023 tot erkenning van de op 30 maart 2022 door de Duitse financiële toezichthouder BaFin gepubliceerde systeemrisicobufferpercentage (Besluit erkenning 2% systeemrisicobuffer Duitsland 2022)
Uitgever Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties