Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 27-11-2025 gepubliceerd door Wijk bij Duurstede. De publicatie is van het type andere vergunning en heeft als identifier "gmb-2025-517049".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Beleidsonderwerp Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Eindverantwoordelijke Wijk bij Duurstede
Gebiedsmarkering (Adres) Graaf van Lynden van Sandenburgweg 9, 3962RB, Wijk bij Duurstede, Gemeente Wijk bij Duurstede
Identifier gmb-2025-517049
Jaargang 2025
Maker Wijk bij Duurstede
Masterconfiguratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-Web-ZM/5.41/xml/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-Web-ZM.xml
Organisatietype gemeente
Publicatieblad Gemeenteblad
Publicatiedatum 2025-11-27
Publicatienummer 517049
Referentienummer 2025-472
Rubriek officiële publicatie
Subrubriek andere vergunning
Taal nl
Titel Ontheffing artikel 35 alcoholwet voor PJGU Langbroek – 80’s party op 22 november 2025 aan Graaf van Lynden van Sandenburgweg 9 te Wijk bij duurstede
Uitgever Wijk bij Duurstede

Op de kaart