Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 05-12-2025 gepubliceerd door Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier. De publicatie is van het type vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater en heeft als identifier "wsb-2025-29873".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Beleidsonderwerp Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Eindverantwoordelijke Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Gebiedsmarkering (Punt) Gebiedsmarkering
Gebiedsmarkering (Punt) Gebiedsmarkering
Gebiedsmarkering (Vlak) Gebiedsmarkering
Jaargang 2025
Maker Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Masterconfiguratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM/2.74/xml/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM.xml
Organisatietype waterschap
Publicatieblad Waterschapsblad
Publicatiedatum 2025-12-05
Referentienummer 2025091114483
Rubriek officiële publicatie
Samenvatting het maken van een dam met duiker in een secundaire waterloop tegenover Verbindingsweg 2 in Purmerend
Subrubriek vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater
Taal nl
Titel Verleende vergunning voor het maken van een dam met duiker in een secundaire waterloop tegenover Verbindingsweg 2 in Purmerend
Uitgever Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Verwijzing wsb-2025-29873
Volgnummer 29873

Op de kaart