Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 27-05-2025 gepubliceerd door Tweede Kamer der Staten-Generaal. De publicatie is van het type Kamerstuk en heeft als identifier "kst-35475-19".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Beleidsonderwerp Migratie en integratie | Nederlanderschap
Collectie officiële publicatie
Datum van uitgifte 2025-05-26
Documenttitel Kabinetsreactie KIS onderzoek naar ervaringen met het hebben van een dubbele nationaliteit
Dossiernummer 35475
Dossiertitel Initiatiefnota van het lid Paternotte over Bescherm Nederlanders met een ongewenste tweede nationaliteit
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Identifier kst-35475-19
Indiener J.N.J. Nobel
Maker Tweede Kamer der Staten-Generaal
Masterconfiguratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-OEP-Kamerstuk-Web/1.10/xml/MC-OEP-Kamerstuk-Web.xml
Ondernummer 19
Organisatietype staten generaal
OVERHEIDop.bijlage blg-1197359
OVERHEIDop.bijlage blg-1197360
OVERHEIDop.documentStatus Opgemaakt na onopgemaakt
Publicatiedatum 2025-05-27
Publicatienaam Kamerstuk
Rubriek parlementair Kamerstuk
Taal nl
Titel Initiatiefnota van het lid Paternotte over Bescherm Nederlanders met een ongewenste tweede nationaliteit; Brief regering; Kabinetsreactie KIS onderzoek naar ervaringen met het hebben van een dubbele nationaliteit
Type kamerstuk Brief
Vergaderjaar 2024-2025