32 Stemmingen moties Digitale ontwikkelingen in de zorg

Stemmingen moties Digitale ontwikkelingen in de zorg

Aan de orde zijn de stemmingen over aangehouden moties, ingediend bij het tweeminutendebat Digitale ontwikkelingen in de zorg,

te weten:

  • -de motie-De Korte over met inzet van ethische hackers de werking en effectiviteit van databeveiliging toetsen (27529, nr. 341);

  • -de motie-Joseph over bij bevolkingsonderzoeken voortaan uitsluitend gepseudonimiseerde gegevensuitwisseling toestaan (27529, nr. 342).

(Zie vergadering van 4 september 2025.)

In stemming komt de motie-De Korte (27529, nr. 341).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, D66, NSC, de ChristenUnie, de SGP, BBB, JA21 en FVD voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

In stemming komt de motie-Joseph (27529, nr. 342).

De voorzitter:

Ik constateer dat de leden van de fracties van de SP, GroenLinks-PvdA, de PvdD, DENK, Volt, NSC, de SGP, BBB, JA21, FVD en de PVV voor deze motie hebben gestemd en de leden van de overige fracties ertegen, zodat zij is aangenomen.

U mag anoniem stemmen, overigens.

Naar boven