Gemeenteblad van Hellendoorn
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Hellendoorn | Gemeenteblad 2024, 416757 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Hellendoorn | Gemeenteblad 2024, 416757 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Subsidieverordening Woningisolatie Hellendoorn
Nijverdal, 24 september 2024, kenmerk 2024-010473
De raad van de gemeente Hellendoorn;
gelezen het voorstel van het college van burgemeester en wethouders van 20 augustus 2024;
gelet op artikel 149 van de Gemeentewet en titel 4.2 van de Algemene wet bestuursrecht;
de gemeente bijdragen van het rijk heeft ontvangen, in de vorm van de specifieke uitkering Energiearmoede en de specifieke uitkering Lokale Aanpak Isolatie in het kader van het Nationaal Isolatieprogramma, voor maatwerkadvies en/of isolerende maatregelen in huur- en koopwoningen met als doel het energiegebruik van huishoudens met (kans op) energiearmoede te verlagen;
Deze regeling heeft als doel om slecht geïsoleerde woningen van eigenaar-bewoners in het kader van het Nationaal Isolatieprogramma en de aanpak van energiearmoede te verduurzamen.
Artikel 5 Bij de aanvraag in te dienen gegevens
In aanvulling op artikel 4:2 van de Awb levert de eigenaar-bewoner via het digitale systeem de volgende gegevens aan:
Onverminderd het bepaalde in de artikelen 4:25 en 4:35 van de Awb weigert het college een voucher als:
Artikel 10 Subsidieplafond en wijze van verdeling
Aanvragen worden op volgorde van ontvangst van de complete aanvragen behandeld tot het beschikbare budget is bereikt. Wanneer de aanvrager krachtens artikel 4:5 van de Awb de gelegenheid heeft gehad de aanvraag aan te vullen, geldt als datum van ontvangst van de aanvraag de datum waarop de aanvraag volledig is.
Artikel 11 Verantwoording van de subsidie als de eigenaar-bewoner zelf de isolatiemaatregelen uitvoert
Artikel 12 Verantwoording van de subsidie als het bouwbedrijf de isolatiemaatregelen uitvoert
De subsidieontvanger is verplicht medewerking te verlenen aan een door het college, steekproefsgewijs of bij vermoeden van fraude, uit te voeren onderzoek naar de uitgevoerde maatregelen.
Bouwdelen zijn slecht geïsoleerd wanneer ze niet voldoen aan de huidige isolatie-eisen, zie hiervoor onderstaand schema.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2024-416757.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.