Gemeenteblad van Breda
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Breda | Gemeenteblad 2024, 310558 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Breda | Gemeenteblad 2024, 310558 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Subsidieregeling Verduurzamen woningen Prinsenbeek 2024 - VHF
Burgemeester en wethouders van Breda maken bekend dat zij op 2 juli 2024 de Subsidieregeling Verduurzamen woningen Prinsenbeek 2024 - VHF hebben vastgesteld. Het in deze regeling opgenomen subsidieplafond wordt vastgesteld onder voorbehoud van goedkeuring van de begroting 2025 door de gemeenteraad.
De subsidieregeling wordt van kracht met ingang van 1 oktober 2024.
Tegen het besluit tot vaststelling van de subsidieregeling is geen bezwaar of beroep mogelijk.
Burgemeester en wethouders van de gemeente Breda;
gelet op de Algemene wet bestuursrecht en de Algemene subsidieverordening Breda 2025;
besluit vast te stellen de volgende nadere regels:
Subsidieregeling verduurzamen woningen Prinsenbeek 2024 - VHF
Het doel van deze subsidieregeling is het ondersteunen van particuliere woningeigenaren in het verduurzamen van hun woningen in Prinsenbeek.
Artikel 4 Waar kunt u subsidie voor aanvragen?
De subsidie is voor onderstaande maatregelen en kosten.
Artikel 5 Wat zijn de voorwaarden bij deze subsidie?
Om subsidie te kunnen ontvangen, moet aan de volgende voorwaarden zijn voldaan:
De isolerende maatregelen voldoen aan de isolatiewaarden uit de ISDE maatregelenlijst van RVO: https://www.rvo.nl/subsidies-financiering/isde/woningeigenaren/isolatiemaatregelen#subsidiebedragen-per-m2.
HOOFDSTUK 3 SUBSIDIEBEHANDELING
Artikel 9 Hoe wordt de subsidie verdeeld en betaald?
Als burgemeester en wethouders subsidie toekennen, betalen zij eerst een voorschot van 75%. De overige 25% betalen burgemeester en wethouders als aan alle verplichtingen voor de subsidie is voldaan zoals opgenomen in artikel 13. Dat is pas ná het indienen van de facturen, het betalingsbewijs en het definitieve energielabel.
HOOFDSTUK 4 SUBSIDIEVERSTREKKING
Artikel 12 Welke verplichtingen horen bij deze subsidie?
In de Subsidieverordening staan algemene verplichtingen die horen bij het ontvangen van subsidie.
Artikel 13 Hoe moet de subsidie worden verantwoord?
In de Subsidieverordening staat hoe de subsidie moet worden verantwoord. Daarnaast gelden de volgende verplichtingen voor de verantwoording:
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2024-310558.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.