Gemeenteblad van Culemborg
Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
---|---|---|---|
Culemborg | Gemeenteblad 2019, 47190 | Verordeningen |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
---|---|---|---|
Culemborg | Gemeenteblad 2019, 47190 | Verordeningen |
Verordening van de gemeenteraad van de gemeente Culemborg houdende regels omtrent energiebesparende en/of duurzame energieopwekkende maatregelen Verordening Stimuleringslening energieneutrale en gasloze woningen gemeente Culemborg
De gemeenteraad van Culemborg besluit;
Vastgesteld in de vergadering van de gemeenteraad van Culemborg op .. 2018
De raad van de gemeente Culemborg,
Gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van .. …….. 2018,
Gelet op de artikelen 147 en 149 van de Gemeentewet;
‘Verordening Stimuleringslening energieneutrale en gasloze woningen gemeente Culemborg’
In deze verordening wordt verstaan onder:
Deze verordening is uitsluitend van toepassing op bestaande zelfstandige woonruimten in de gemeente Culemborg, die geschikt en bestemd zijn voor permanente bewoning.
Het College is bevoegd om, met inachtneming van het bepaalde in deze verordening, een Stimuleringslening toe te kennen. Het College kan aan een toewijzingsbesluit nadere voorwaarden verbinden.
Artikel 5 Stimuleringsmaatregelen
Het College kan in afwijking van het 1ste lid een Stimuleringslening toekennen indien in redelijkheid alle mogelijke Stimuleringsmaatregelen worden getroffen en daarmee het doel van een Energieneutrale woning net niet wordt bereikt. Een Stimuleringsregeling wordt niet verstrekt als de woning niet gasloos wordt.
Een Aanvraag voor een Stimuleringslening wordt schriftelijk of digitaal bij het College ingediend op een door de gemeente beschikbaar gesteld formulier onder opgave van:
Het College kent Aanvrager een Stimuleringslening toe, indien uit de aanvraag blijkt dat met het treffen van de Stimuleringsmaatregelen aantoonbaar wordt bijgedragen aan het volgende beleidsdoel:
Op Stimuleringsleningen zijn van toepassing: ‘Algemene bepalingen voor geldleningen’, de ‘Productspecificaties (Gemeentelijke) Stimuleringslening’, ‘Procedures Stimuleringslening’, ‘Uitvoeringsregels (Gemeentelijke) Stimuleringslening’, ‘Productspecificaties Bouwkrediet’ en ‘Toelichting op een Stimuleringslening’, zoals die op het moment van toewijzing zijn opgenomen in de dan geldende SVn Informatiemap, die deel uitmaakt van de Deelnemingsovereenkomst tussen gemeente Culemborg en SVn dan wel door SVn worden uitgereikt aan de aanvrager voor het sluiten van de overeenkomst van geldlening.
Een Stimuleringslening komt via een bouwkrediet van SVn tot uitbetaling op basis van facturen, die verband houden met de toegekende Werkelijke kosten.
Indien vanwege bijzondere omstandigheden een strikte toepassing van deze verordening naar het oordeel van het College zou leiden tot een onredelijke beslissing, kan het College afwijken van het bepaalde in deze verordening.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2019-47190.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.