Wijziging omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor de aanleg van een steiger binnen het beperkingengebied hoofdwatergang van de Kwelvaart Meerstad aan Meeroeverslaan 255 te Meerstad – waterschap Hunze en Aa’s

Het dagelijks bestuur van het waterschap Hunze en Aa’s heeft een omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor de aanleg van een steiger gewijzigd. Het gaat om de locatie Meeroeverslaan 255 te Meerstad. De vergunning is geregistreerd met zaaknummer Z54592.

Waarom publiceert het waterschap dit bericht?

Een vergunning wordt bij het waterschap aangevraagd om toestemming te krijgen om activiteiten uit te voeren in het watersysteem. Een eerder verleende vergunning wordt met deze wijzigingsvergunning ambtshalve door het waterschap gewijzigd. Dit betekent dat er misschien iets verandert in uw omgeving. U kunt reageren als u het hier niet mee eens bent.

Ben u het niet eens met de wijzigingsvergunning?

U kunt het waterschap tot en met 7 april 2026 laten weten dat u het niet eens bent met de wijzigingsvergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de wijzigingsvergunning tegen uw belangen ingaat. Op de website van het waterschap leest u hoe u bezwaar maakt.

Tot en met 7 april 2026 kunt u de vergunning digitaal bekijken. U klikt aan de linkerzijde van dit bericht op “bekijk documenten” en klikt daarna op de link onder het kopje “documenten”. Ook kunt u de vergunning in het waterschapshuis aan het Aquapark 5 te Veendam bekijken. Hiervoor moet u een afspraak maken met team vergunningverlening (tel. 0598 – 69 3800).

Meer informatie?

Voor informatie over het bekijken van de documenten of andere vragen kunt u ook bellen. Dit kan via het algemeen telefoonnummer 0598 693 800.

Naar boven