(0539375554) Aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit: het aanleggen van een dam met duiker in het b-water VUG122 ten behoeve van een Ovonde. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Laagstraat in Vught

Het dagelijks bestuur van Waterschap De Dommel heeft op 10 februari 2026 een aanvraag voor een vergunning in het kader van de Omgevingswet voor een wateractiviteit ontvangen voor het aanleggen van een dam met duiker in het b-water VUG122 ten behoeve van een Ovonde. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Laagstraat in Vught. De aanvraag is geregistreerd met zaaknummer 0539375554.

Wilt u meer informatie over de aanvraag?

Neem dan contact op met het team Vergunningen via vergunningen@dommel.nl of telefonisch op nummer 0411-618618. Graag hierbij het zaaknummer 0539375554 vermelden.

Bezwaar

Tegen de hiervoor genoemde aanvraag kan op dit moment geen bezwaar of beroep worden ingediend. Dit kan pas nadat het dagelijks bestuur over de aanvraag heeft beslist.

Naar boven