Aanvraag omgevingsvergunning wateractiviteit WF-1006423 het bouwrijp maken, het realiseren en aanleggen van een dam met duiker, duikers en een inlaat, verleggen en aanbrengen van watergangen, realiseren van een verbinding met deWergeasterfeart, de nodige waterstaatkundige werkzaamheden t.h.v. Palmastrjitte 2, Wergea

 

Op 13-05-2026 heeft het dagelijks bestuur van Wetterskip Fryslân een aanvraag ontvangen van Harns Invest Ontwikkeling III B.V. te Leeuwarden, voor het het bouwrijp maken, het realiseren en aanleggen van een dam met duiker, duikers en een inlaat, verleggen en aanbrengen van watergangen, realiseren van een verbinding met de Wergeasterfeart, de nodige waterstaatkundige werkzaamheden t.h.v. Palmastrjitte 2, Wergea.

De aanvraag zal worden behandeld volgens de reguliere procedure. Nadat de aanvraag is beoordeeld neemt Wetterskip Fryslân een besluit. Dit gebeurt over het algemeen binnen acht weken na ontvangst van de aanvraag. De termijn kan worden opgeschort als er aanvullende gegevens nodig blijken te zijn. De termijn kan eventueel ook één keer worden verlengd met zes weken.

U kunt nu geen bezwaar maken. Als de vergunning wordt verleend of geweigerd, publiceren we een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over het besluit bekijken en bezwaar maken. Informatie Voor nadere informatie over deze omgevingsvergunning wateractiviteit kunt u contact opnemen met ons klantcontactcentrum op tel. 058 2922222, e-mailadres: info@wetterskipfryslan.nl.

Naar boven