Aanvraag Omgevingsvergunning wateractiviteit WF-859917 Dempen en compenseren watergang en aanleggen dam met duiker nabij Ludingaweg 37, Harlingen

Op 14 april 2025 heeft het dagelijks bestuur van Wetterskip Fryslân een aanvraag ontvangen van Firma Sijtsma te Harlingen, voor het dempen en compenseren van een watergang en aanleggen dam met duiker voor betere ontsluiting locatie Ludingaweg 37 te Harlingen.

De aanvraag zal worden behandeld volgens de reguliere procedure. Nadat de aanvraag is beoordeeld neemt Wetterskip Fryslân een besluit. Dit gebeurt over het algemeen binnen acht weken na ontvangst van de aanvraag. De termijn kan worden opgeschort als er aanvullende gegevens nodig blijken te zijn. De termijn kan eventueel ook één keer worden verlengd met zes weken.

U kunt nu geen bezwaar maken. Als de vergunning wordt verleend of geweigerd, publiceren we een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over het besluit bekijken en bezwaar maken.

Informatie

Voor nadere informatie over deze omgevingsvergunning wateractiviteit kunt u contact opnemen met ons klantcontactcentrum op tel. 058 2922222, e-mailadres: info@wetterskipfryslan.nl

Naar boven