(0539364512) Aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit: het realiseren van verbuizing in een watergang in de buurt van Laagstraat in Vught

Het dagelijks bestuur van Waterschap De Dommel heeft op 19 december 2025 een aanvraag voor een vergunning in het kader van de Omgevingswet voor een wateractiviteit ontvangen voor het realiseren van verbuizing in een watergang in de buurt van Laagstraat in Vught. De aanvraag is geregistreerd met zaaknummer 0539364512.

Wilt u meer informatie over de aanvraag?

Neem dan contact op met het team Vergunningen via vergunningen@dommel.nl of telefonisch op nummer 0411-618618. Graag hierbij het zaaknummer 0539364512 vermelden.

Bezwaar

Tegen de hiervoor genoemde aanvraag kan op dit moment geen bezwaar of beroep worden ingediend. Dit kan pas nadat het dagelijks bestuur over de aanvraag heeft beslist.

Naar boven