Aanvraag maatwerkvoorschrift voor lozing van wasplaats op het oppervlaktewater ter hoogte van Aa Broek 7 te Agelo

Het dagelijks bestuur heeft op 17 december 2025 een aanvraag voor een maatwerkvoorschrift ontvangen. Het maatwerkvoorschrift is aangevraagd voor lozing van wasplaats op het oppervlaktewater ter hoogte van Aa Broek 7 te Agelo

De aanvraag is geregistreerd onder het volgende nummer: 90686.

Waarom laat het dagelijks bestuur u dit weten?

Een maatwerkvoorschrift wordt bij het waterschap aangevraagd om toestemming te krijgen om activiteiten of werkzaamheden uit te voeren op of bij waterstaatswerken (bijvoorbeeld een watergang of waterkering) of het onttrekken of lozen van oppervlaktewater of grondwater in beheer bij het waterschap.

Met dit bericht (kennisgeving) laat het waterschap u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u hier op tijd op reageren.

Hoe gaat het verder?

Waarschijnlijk neemt het waterschap binnen een termijn van 8 weken een definitief besluit over het verlenen van het maatwerkvoorschrift. Als het waterschap het gevraagde maatwerkvoorschrift heeft verleend, laat het waterschap dat weten met een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u hierop reageren (bezwaar maken). U kunt nu nog niet reageren.

Informatie of vragen over de aanvraag?

U kunt op dit moment de aanvraag van het maatwerkvoorschrift bekijken en vragen stellen. U kunt hiervoor bellen met het algemene telefoonnummer (088) 2203333.

 

Naar boven