Aanvraag omgevingsvergunning wateractiviteit WF-963083 vernieuwen van de verleende vergunning voor afsluiting van It Sân t.b.v. verbeteren N2000 gebied ten oosten van Bûtenskar, Koudum

 

Op 04-11-2025 heeft het dagelijks bestuur van Wetterskip Fryslân een aanvraag ontvangen van Provincie Fryslân te Leeuwarden, voor het vernieuwen van de verleende vergunning voor afsluiting van It Sân t.b.v. verbeteren N2000 gebied ten oosten van Bûtenskar, Koudum.

De aanvraag zal worden behandeld volgens de reguliere procedure. Nadat de aanvraag is beoordeeld neemt Wetterskip Fryslân een besluit. Dit gebeurt over het algemeen binnen acht weken na ontvangst van de aanvraag. De termijn kan worden opgeschort als er aanvullende gegevens nodig blijken te zijn. De termijn kan eventueel ook één keer worden verlengd met zes weken.

U kunt nu geen bezwaar maken. Als de vergunning wordt verleend of geweigerd, publiceren we een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over het besluit bekijken en bezwaar maken. Informatie Voor nadere informatie over deze omgevingsvergunning wateractiviteit kunt u contact opnemen met ons klantcontactcentrum op tel. 058 2922222, e-mailadres: info@wetterskipfryslan.nl.

Naar boven