(0539347818) Aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit het verontdiepen van a-water KD25 met een vastgesteld profiel van vrije ruimte. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Boschlaan in Heeze

Het dagelijks bestuur van Waterschap De Dommel heeft op 8 oktober 2025 een aanvraag voor een vergunning in het kader van de Omgevingswet voor een wateractiviteit ontvangen voor het verontdiepen a-water KD25 met het vastgesteld profiel van vrije ruimte. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Boschlaan in Heeze. De aanvraag is geregistreerd met zaaknummer 0539347818.

Wilt u meer informatie over de aanvraag?

Neem dan contact op met het team Vergunningen via vergunningen@dommel.nl of telefonisch op nummer 0411-618618. Graag hierbij het zaaknummer 0539347818 vermelden.

Bezwaar

Tegen de hiervoor genoemde aanvraag kan op dit moment geen bezwaar of beroep worden ingediend. Dit kan pas nadat het dagelijks bestuur over de aanvraag heeft beslist.

Naar boven