(0539347681) Aanvraag omgevingsvergunning voor een wateractiviteit het aanleggen van een kabel onder a-water DL1 met vastgesteld profiel van vrije ruimte. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Meeslaan in Son en Breugel

Het dagelijks bestuur van Waterschap De Dommel heeft op 8 oktober 2025 een aanvraag voor een vergunning in het kader van de Omgevingswet voor een wateractiviteit ontvangen voor het van een kabel door middel van een gestuurde boring onder a-water DL1 met het vastgesteld profiel van vrije ruimte. De werkzaamheden vinden plaats in de buurt van Meeslaan in Son en Breugel. De aanvraag is geregistreerd met zaaknummer 0539347681.

Wilt u meer informatie over de aanvraag?

Neem dan contact op met het team Vergunningen via vergunningen@dommel.nl of telefonisch op nummer 0411-618618. Graag hierbij het zaaknummer 0539347681 vermelden.

Bezwaar

Tegen de hiervoor genoemde aanvraag kan op dit moment geen bezwaar of beroep worden ingediend. Dit kan pas nadat het dagelijks bestuur over de aanvraag heeft beslist.

Naar boven