Aankondiging openbare beeldvormende bijeenkomst op 4 juni 2025 algemeen bestuur Waterschap De Dommel

Op 4 juni 2025 vindt er een openbare beeldvormende bijeenkomst plaats van het algemeen bestuur van Waterschap De Dommel.

De bijeenkomst start om 13.00u met een werkbezoek op locatie.

Vanaf 16.00u wordt de bijeenkomst vervolgd met de behandeling van meerdere onderwerpen op ons waterschapshuis (Bosscheweg 56 te Boxtel).

Deze bijeenkomst wordt niet gestreamd. Wel kunt u het deel op het waterschapshuis als toehoorder bijwonen. U kunt zich hiervoor t/m 3 juni 2025 aanmelden via bestuurszaken@dommel.nl.

De agenda van de beeldvormende bijeenkomst is vanaf 29 mei 2025 te vinden op de bestuurlijke website van Waterschap De Dommel. U treft op deze website de meest actuele informatie aan over de bijeenkomst.

Heeft u vragen? Neem dan contact met ons op via bestuurszaken@dommel.nl.

 

Naar boven