Aanvraag Omgevingsvergunning wateractiviteit WF-529650 voor aanleggen waterleiding op locatie Reidskar 5 te Hommerts

Op 31 januari 2024 heeft het dagelijks bestuur van Wetterskip Fryslân een aanvraag ontvangen van Vitens N.V. te Zwolle voor het aanleggen van een waterleiding op locatie Reidskar 5 te Hommerts.

De aanvraag zal worden behandeld volgens de reguliere procedure. Nadat de aanvraag is beoordeeld neemt Wetterskip Fryslân een besluit. Dit gebeurt over het algemeen binnen acht weken na ontvangst van de aanvraag. De termijn kan worden opgeschort als er aanvullende gegevens nodig blijken te zijn. De termijn kan eventueel ook één keer worden verlengd met zes weken.

U kunt nu geen bezwaar maken. Als de vergunning wordt verleend of geweigerd, publiceren we een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over het besluit bekijken en bezwaar maken.

Informatie

Voor nadere informatie over deze omgevingsvergunning wateractiviteit kunt u contact opnemen met ons klantcontactcentrum op tel. 058 2922222, e-mailadres: info@wetterskipfryslan.nl

Naar boven