Gewijzigde watervergunning voor de bouwwegen en daarmee de aan te leggen dammen en duikers wijzigen ten opzichte van de eerder aangevraagde vergunning en ingediende melding, dam met drie duikers aanbrengen in de hoofdwatergang OAF 4606, Wetering West in Lekkerkerk.

(D2022-05-004121, verzenddatum 1 juni 2022) de bouwwegen en daarmee de aan te leggen dammen en duikers wijzigen ten opzichte van de eerder aangevraagde vergunning en ingediende melding, dam met drie duikers aanbrengen in de hoofdwatergang OAF 4606, Wetering West in Lekkerkerk.

De vergunningen en de ontheffingen liggen ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor inzage of nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. nr. 010 45 37 300. Tegen de vergunningen/ontheffingen kunnen belanghebbenden tot 6 weken na de verzenddatum van het besluit bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Op onze website www.hhsk.nl/bezwaar vindt u een uitleg hoe u het bezwaar kunt indienen.

Naar boven