Zenderen, realiseren vlonder langs waterloop WL01060

Vergunning Keur waterschap Vechtstromen en Waterwet

Het dagelijks bestuur van waterschap Vechtstromen heeft positief besloten op de aanvraag van

fam. Braakhuis te Zenderen voor het realiseren van een vlonder op de rechteroever die 0.3 meter uitsteekt uit de insteek over een lengte van 6 meter langs de waterloop WL01060 (afvoervak AV03468), ter plaatse van het perceel kadastraal bekend gemeente Borne, sectie E, nummer 2811, 5948 en 6616

De locatie van deze vergunning kunt u vinden op onze kaart

https://vechtstromen.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=4e12f4b0cb544e9db01343a890e6e54f

Ter inzage

De vergunning en de onderliggende stukken liggen ter inzage tot 6 weken na bekendmaking en kunnen worden ingezien bij het waterschap Vechtstromen op het hoofdkantoor in Almelo onder vermelding van Z-2029700.

Bezwaar

Tegen de vergunning staat voor belanghebbenden de mogelijkheid open om binnen 6 weken een bezwaarschrift in te dienen bij waterschap Vechtstromen, Postbus 5006, 7600 GA te Almelo. De vergunning is aan de vergunninghouder bekendgemaakt op de datum weergegeven onder deze kennisgeving.

Inlichtingen

Voor nadere inlichtingen kunt u zich richten tot het team Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving van het waterschap Vechtstromen, tel. 088-2203333.

Almelo, 3 november 2020

Naar boven