Publicatie wijzigingsvergunning 2019-021358 gedurende 5 maanden per jaar lozen van gekoeld water ter plaatse van de Vismarkt in Leiden

Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 17 december 2019 een wijzigingsvergunning verleend voor het wijzigen van de bestaande vergunning.

 

De wijziging betreft het gedurende 5 maanden per jaar lozen van gekoeld oppervlaktewater. Het oppervlaktewater wordt met 50 m³/ per uur ingenomen en weer geloosd met 50 m³/per uur met een retourtemperatuur van minimaal 11 ˚C, het temperatuurverschil tussen het ingenomen en teruggebrachte water is gemiddeld 5 ˚C ter plaatse van de Vismarkt te Leiden.

 

De stukken liggen tot en met 28 januari 2020 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071 - 3063494.

 

Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag.

 

U kunt ook digitaal bezwaar maken bij Rijnland via www.rijnland.net/bezwaar of digitaal om een voorlopige voorziening verzoeken bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.

 

Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met mevrouw E. van Duuren via telefoonnummer 071-3063571.

 

Leiden, 17 december 2019

Naar boven