HDSR – watervergunning voor het aanpassen van de waterhuishouding in het kader van de reconstructie van de N204 tussen kilometer 17,5 en kilometer 21,1 te Linschoten in de gemeente Montfoort. (code HDSR 20599)

Het waterschap heeft een watervergunning verleend voor het aanpassen van de waterhuishouding in het kader van de reconstructie van de N204 tussen kilometer 17,5 en kilometer 21,1 te Linschoten.

Het betreft de volgende werkzaamheden:

- het graven van oppervlaktewater;

- het dempen van oppervlaktewater;

- het aanleggen van 5 definitieve duikers en 3 tijdelijke duikers;

- het aanleggen van een natuurvriendelijke oever;

- het plaatsen van een beschoeiing;

- het versneld afvoeren en lozen van hemelwater vanaf nieuw verhard oppervlak;

- het reconstrueren van de verhardingsconstructie van de weg;

- het uitvoeren van diverse tijdelijke maatregelen in de waterhuishouding.

Op de locatie de N204 tussen kilometer 17,5 en kilometer 21,1 te Linschoten in de gemeente Montfoort. Dit besluit is verzonden op 1 februari 2018.

Ter inzage

U kunt de vergunning en de bijbehorende stukken inzien van 6 februari tot en met 20 maart 2018 bij het waterschap, De Molen 48 in Houten op afspraak. Openingstijden: elke werkdag van 9.00 - 17.00 uur.

Tijdelijk adres van 31 juli 2017 tot 2 juli 2018: De Molen 48, 3994 DB Houten

Bezwaar

Wanneer u rechtstreeks belanghebbende bent, kunt u binnen 6 weken na publicatiedatum bezwaar instellen. Voor meer informatie en het instellen van bezwaar kunt u kijken op onze website http://www.hdsr.nl/vergunningen/verleende-vergunning/bezwaar-beroep/.

Informatie

Wilt u meer informatie? Neem contact op met de afdeling Vergunningverlening en handhaving, telefoonnummer (030) 209 7358. Of kijk op onze website http://www.hdsr.nl/vergunningen/.

Houten , 5 februari 2018

Naar boven