Verleende vergunning voor het aanleggen van een kabel en een HDPE-buis met glasvezelkabel tussen de Dr. Zamenhofstraat en de Boszoom/Bosdreef, Rotterdam

(K.18.063.V01, 31 januari 2018) het aanleggen en hebben van een 25 kV-kabel en een HDPE-buis met glasvezelkabel tussen de Dr.Zamenhofstraat en de Boszoom/Bosdreef in Rotterdam .

De stukken liggen ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen, tel. 010 45 37 300. Tegen de vergunning kunt u schriftelijk tot zes weken na de bij de vergunning genoemde besluitdatum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap.Het bezwaarschrift dient gemotiveerd te zijn en moet schriftelijk worden ingediend bij: College van dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland en de Krimpenerwaard Postbus 4059 3006 AB Rotterdam Wij verzoeken u hierbij op de envelop het woord “bezwaarschrift” te vermelden.

Naar boven