HDSR – Ontwerp watervergunning voor het onttrekken van grondwater en het lozen van bronneringswater voor het nieuwbouwproject Cascade aan de Carel Willinkstraat in Utrecht (code HDSR30107)

Het waterschap is van plan een vergunning te verlenen voor het onttrekken van grondwater en het lozen van bronnerinswater voor het nieuwbouwproject Cascade ter plaatse van de Carel Willinkstraat in Utrecht, kadastrale gemeentecode UTT00, sectie V, nummer 5897:

Vergunning wordt verleend om;

  • .

    gedurende 3 maanden grondwater te onttrekken.

  • .

    gedurende 3 maanden grondwater te brengen in het oppervlaktewaterlichaam de Alendorperwetering die grenst aan het perceel;

  • .

    een tijdelijke lozingsconstructie aan te leggen in het oppervlaktewaterlichaam de Alendorperwetering;

 

Ter inzage

U kunt de ontwerpvergunning en bijbehorende stukken inzien van 31 augustus 2018 tot en met 11 oktober 2018 bij:

- Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden, Poldermolen 2 in Houten op afspraak. Openingstijden: op werkdagen van 9.00 - 17.00 uur;

- Gemeente Utrecht, Stadsplateau 1, telefoon (030) 28 4600; (alleen op aanvraag) bij het Informatiecentrum Gemeente Utrecht. Openingstijden: elke werkdag van 9.00 - 17.00 uur.

Zienswijze

Wanneer u rechtstreeks belanghebbende bent, kunt u binnen 6 weken na de verzenddatum uw zienswijze indienen. Voor meer informatie en het indienen van een zienswijze kijkt u op onze website: http://www.hdsr.nl/vergunningen/verleende-vergunning/zienswijze/.

Informatie

Wilt u meer informatie? Neem contact op met de afdeling Vergunningverlening en handhaving, telefoonnummer (030) 209 7358. Of kijk op onze website http://www.hdsr.nl/vergunningen/.

 

 

  

Houten, 30 augustus 2018

Naar boven