HDSR – watervergunning (wijziging HDSR 9866) voor het aanpassen van de waterhuishouding in het kader van nieuwbouwlocatie het Vierde Kwadrant te Kockengen. (code HDSR 22077)

Het waterschap heeft een watervergunning (wijziging) verleend voor het versneld afvoeren en lozen van hemelwater vanaf nieuw verhard oppervlak; het graven van nieuwe watergangen en verbreden van bestaande watergangen; het aanleggen van natuurvriendelijke oevers; het aanleggen van 5 dammen met duiker; het aanleggen van uitstroomvoorzieningen voor hemelwater; het aanleggen van 2 inlaatplaatsen voor de maaiboot. Op de locatie nieuwbouwlocatie het Vierde Kwadrant te Kockengen. Dit besluit is verzonden op 6 februari 2018.

Ter inzage

U kunt de vergunning en de bijbehorende stukken inzien van 9 februari tot en met 23 maart 2018 bij het waterschap, De Molen 48 in Houten op afspraak. Openingstijden: elke werkdag van 9.00 - 17.00 uur.

Tijdelijk adres van 31 juli 2017 tot 2 juli 2018: De Molen 48, 3994 DB Houten

Bezwaar

Wanneer u rechtstreeks belanghebbende bent, kunt u binnen 6 weken na publicatiedatum bezwaar instellen. Voor meer informatie en het instellen van bezwaar kunt u kijken op onze website http://www.hdsr.nl/vergunningen/verleende-vergunning/bezwaar-beroep/.

Informatie

Wilt u meer informatie? Neem contact op met de afdeling Vergunningverlening en handhaving, telefoonnummer (030) 209 7358. Of kijk op onze website http://www.hdsr.nl/vergunningen/.

 

Houten , 8 februari 2018

Naar boven