HDSR – Ontwerp watervergunning voor het onttrekken van grondwater en lozen van bronneringswater voor de vervanging/verlegging van het warmtetransportnet van Eneco tussen de Thomas á Kempisplantsoen en het Cremerplein in Utrecht (code HDSR29279)

Het waterschap is van plan een vergunning te verlenen voor het onttrekken van grondwater en lozen van bronneringswater voor het vervangen/verleggen van het warmtetransportnet van Eneco ter plaatse van Thomas á Kempisplantsoen, Cremerstraat en Cremerplein te Utrech, kadastrale gemeentecode CTR00, sectie B nummer(s) 5829, 6602, 6604, 6811, 7655, 7995, 8454 en 8455 :

Vergunning wordt verleend om;

  • .

    Gedurende 5 maanden over de periode van 8 maanden grondwater te onttrekken.

  

Ter inzage

U kunt de ontwerpvergunning en bijbehorende stukken inzien van 11 oktober 2018 tot en met 21 november 2018 bij het waterschap Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden, poldermolen 2 in Houten op afspraak. Openingstijden: elke werkdag van 9.00 - 17.00 uur.

 

U kunt de stukken digitaal bekijken via het digitale Waterschapsblad van HDSR op www.overheid.nl . De stukken hangen als ‘Externe bijlagen’ aan deze publicatie (linker kolom)

 

Zienswijze

Wanneer u rechtstreeks belanghebbende bent, kunt u binnen 6 weken na de verzenddatum uw zienswijze indienen. Voor meer informatie en het indienen van een zienswijze kijkt u op onze website: http://www.hdsr.nl/vergunningen/verleende-vergunning/zienswijze/.

 

Informatie

Wilt u meer informatie? Neem contact op met de afdeling Vergunningverlening en handhaving, telefoonnummer (030) 209 7358. Of kijk op onze website http://www.hdsr.nl/vergunningen/.

  

 

Houten, 10 oktober 2018

Naar boven