Bekendmaking verkeersbesluit stremming van de Leidsevaart ter hoogte van de brug in de N207 in Rijnsaterwoude

 

Het college van dijkgraaf en hoogheemraden heeft op 13 juni 2017 besloten het vaarwegverkeer in de Leidsevaart ter hoogte van de brug in de N207 van 31 juli 2017 tot en met 31 maart 2018 te stremmen.

De stremming is noodzakelijk omdat de provincie Zuid-Holland de brug over de Leidsevaart in de N207 gaat slopen en vervangen door een nieuwe brug. In de vaarweg zal bord A.1 uit het Binnenvaartpolitiereglement worden geplaatst.

Op grond van artikel 5 lid 1 van de Scheepvaartverkeerswet heeft de met het bevoegd gezag belaste instantie de bevoegdheid tot het treffen van verkeersmaatregelen (het plaatsen van verkeerstekens).

Dit besluit dient te worden genomen ter voorkoming of beperking van externe veiligheidsrisico’s in verband met schepen (artikel 3 lid 1 sub d Scheepvaartverkeerswet).

Bezwaar

Tegen dit besluit kan bezwaar worden gemaakt. Een bezwaarschrift dient binnen zes weken na de datum van bekendmaking van dit besluit te worden ingediend bij het hoogheemraadschap van Rijnland. Het adres luidt: Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Het bezwaarschrift moet schriftelijk worden ingediend en ten minste bevatten: uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, de gronden van het bezwaar, een eventuele machtiging als u namens iemand anders bezwaar maakt en een ondertekening. Vermeld bovenaan de brief en op de envelop: “Bezwaarschrift”. U kunt ook digitaal bezwaar maken. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Aan een bezwaarschriftprocedure zijn geen kosten

verbonden.

Voorlopige voorziening

Het instellen van bezwaar schorst de werking van dit besluit niet. De

Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage kan worden verzocht om hiervoor een voorlopige voorziening (inclusief schorsing) te treffen.

Leiden, 14 juli 2017

Naar boven