Publicatie watervergunning V62627 het onttrekken van grondwater ter plaatse van Jonkerlaan 68A in Wassenaar
Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 28 oktober 2015 een vergunning verleend voor het naar verwachting in de periode van 9 november 2015 tot en met 21 december 2015 onttrekken van grondwater met een maximaal debiet van 30 m³/uur, 21.600 m³/maand en een totaal debiet van 25.200 m³ in kwetsbaar gebied voor het aanbrengen van een kelder onder de nieuw te bouwen villa ter plaatse van de Jonkerlaan 68A in Wassenaar.
 
De stukken liggen tot en met 9 december 2015 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071 - 3063451.
 
Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht.
Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag.
 
U kunt ook digitaal bezwaar maken bij Rijnland via www.rijnland.net/bezwaar of digitaal om een voorlopige voorziening verzoeken bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.
 
Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer Th. van Urk van de afdeling Vergunningverlening & Handhaving, telefoon 071-3063489.
 
Leiden, 28 oktober 2015
 

Naar boven