15.45524 Verleende watervergunning verwijderen en maken dammen met duiker J.C. de Leeuwweg, Breezand
Watervergunning voor het verwijderen en maken van dammen met duiker en het verbreden van een waterloop bij J.C. de Leeuwweg 18 in Breezand. Vergunning verzonden op 09-10-2015.
 
Bezwaar
Tegen dit besluit kunt u binnen 6 weken na datum van verzending bezwaar indienen. Kijk voor meer informatie hierover op de site van het hoogheemraadschap: https://www.hhnk.nl/portaal/iets-melden-bij-hhnk_3539/item/bezwaar-maken_1321.html
 
Informatie
Voor nadere informatie kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur contact opnemen met één van de medewerkers van de afdeling VHIJG, cluster Vergunningen, telefoon 072-5828282. Wilt u inzage in de watervergunning, mailt u dan naar BedrijfsbureauVHIJG@hhnk.nl.
 
Naar boven