15.48861 Verleende watervergunning leggen tijdelijke glasvezelkabel t.h.v. Velsertunnel, Velsen
Watervergunning voor het leggen van een tijdelijke glasvezelkabel in en nabij de regionale waterkering parallel langs de Vletterliedenstraat en langs het Noordzeekanaal ter hoogte van de Velsertunnel in Velsen. Vergunning verzonden op 14-09-2015.
 
Bezwaar
Tegen dit besluit kunt u binnen 6 weken na datum van verzending bezwaar indienen. Kijk voor meer informatie hierover op de site van het hoogheemraadschap: https://www.hhnk.nl/portaal/iets-melden-bij-hhnk_3539/item/bezwaar-maken_1321.html
 
Informatie
Voor nadere informatie kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur contact opnemen met één van de medewerkers van de afdeling VHIJG, cluster Vergunningen, telefoon 072-5828282. Wilt u inzage in de watervergunning, mailt u dan naar BedrijfsbureauVHIJG@hhnk.nl.
 
Naar boven