Publicatie watervergunning V61758 diverse werkzaamheden ter hoogte van Hoogewaard 151 te Koudekerk aan den Rijn
Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 30 juli 2015 een vergunning verleend voor:
  • 1.
    het dempen van 538 m² overig oppervlaktewater in de Hogenwaardsepolder,
  • 2.
    en het ter compensatie gebruik maken van 538 m² gegraven oppervlaktewater zoals gemeld in deze aanvraag onder algemene regel.
Een en ander nabij Hoogewaard 151 te Koudekerk aan den Rijn in gemeente Alphen aan den Rijn.
 
De stukken liggen tot en met 10 september 2015 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071 - 3063451.
 
Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht.
Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag.
 
U kunt ook digitaal bezwaar maken bij Rijnland via www.rijnland.net/bezwaar of digitaal om een voorlopige voorziening verzoeken bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.
 
Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met mevrouw S.A.O. van Dijk van de afdeling Vergunningverlening & Handhaving, telefoon 071-3063483.
 
Leiden, 30 juli 2015
 

Naar boven