Publicatie watervergunning V61675 het tijdelijk aanleggen van een dam met duiker ter hoogte van Parallelweg 10 in Reeuwijk
Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 15 juli 2015 een vergunning verleend aan Gasunie Transport Services B.V. voor het tot uiterlijk 30 september 2015 tijdelijk aanleggen en hebben van een dam met duiker in de kernzone van de primaire watergang. Een en ander nabij Parallelweg 10 in Reeuwijk in de gemeente Bodegraven-Reeuwijk.
 
De stukken liggen tot en met 26 augustus 2015 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071 - 3063451.
 
Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht.
Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag.
 
U kunt ook digitaal bezwaar maken bij Rijnland via www.rijnland.net/bezwaar of digitaal om een voorlopige voorziening verzoeken bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.
 
Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met mevrouw M. Platteeuw van de afdeling Vergunningverlening & Handhaving, telefoon 071-3063494.
 
Leiden, 15 juli 2015
 

Naar boven