14.40275 Verleende watervergunning diverse werkzaamheden ter hoogte van Haling 1E in Enkhuizen
Watervergunning voor het aanbrengen van oppervlakteverharding, het dempen en verbreden van een waterloop, het aanbrengen en verbreden van een dam met duiker, het aanbrengen van beschoeiing, het realiseren van een natuurvriendelijke oever, het aanbrengen van uitstroomvoorzieningen, het aanbrengen van een strook grastegels en het realiseren en wijzigen van twee uitritten ter hoogte van Haling 1E in Enkhuizen. Vergunning verzonden op 20-11-2014.
 
Bezwaar
Tegen dit besluit kunt u binnen 6 weken na datum van verzending bezwaar indienen. Kijk voor meer informatie hierover op de site van het hoogheemraadschap:
 
Informatie
Voor nadere informatie kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur contact opnemen met één van de medewerkers van de afdeling VHIJG, cluster Vergunningen, telefoon 072-5828282. Wilt u inzage in de watervergunning, mailt u dan naar BedrijfsbureauVHIJG@hhnk.nl.
 
Naar boven