Bekendmaking ontwerp-wijzigingsbeschikking V41594 het lozen van afvalwater ter hoogte van Westeinderweg 6 te Leidschendam
Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 2 september 2014 een ontwerp-wijzigingsbeschikking verleend voor het lozen van afvalwater ter hoogte van de Westeinderweg 6 te Leidschendam.
De wijziging betreft het laten vervallen van voorschriften.
De stukken liggen van 3 september 2014 tot en met 14 oktober 2014 ter inzage:
  • 1.
    in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: telefoon 071-3063450.
Een ieder kan tijdens de termijn van terinzagelegging van 6 weken schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijzen naar voren brengen. U doet dat bij dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden.
Voor informatie over de ontwerp-wijzigingsbeschikking kunt u contact opnemen met mevrouw E.I.H. van Duuren van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-306 3571.
Leiden, 2 september 2014
 
Naar boven