14.9195 Verleende watervergunning voor diverse werkzaamheden bij perceel sectie E nummer 212 in de Grote Blauwe Polder in Zunderdorp

Watervergunning voor het dempen van een waterloop gelegen tussen percelen kadastraal bekend als sectie E, nummer 220 en 221, alsmede het verbreden en graven van waterlopen en het aanbrengen van een dam met duiker ter plaatse van perceel kadastraal bekend als sectie E, nummer 212 in de Grote Blauwe Polder in Zunderdorp. Vergunning verzonden op 14-3-2014.

Bezwaar

Tegen dit besluit kunt u binnen 6 weken na datum van verzending elektronisch bezwaar indienen. Kijk voor meer informatie hierover op de site van het hoogheemraadschap:

http://www.hhnk.nl/digitale_balie/bezwaren

Informatie

Voor nadere informatie kunt u op werkdagen tussen 09.00 en 16.00 uur contact opnemen met één van de medewerkers van de afdeling VHIJG, cluster Vergunningen, telefoon 072-5828282. Wilt u inzage in de watervergunning, mailt u dan naar BedrijfsbureauVHIJG@hhnk.nl.

Naar boven