V57624 Boesingheliede
Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 16 september 2013 een vergunning verleend aan Nederlandse Gasunie voor het verwijderen van 2 dammen met duikers uit overige watergangen (kavelsloten) en het hierbij graven van 16 m² oppervlaktewater en het aanbrengen en hebben van een nieuwe dam met duiker Ø 600 mm en het hierbij dempen van 16 m² oppervlaktewater in een overige watergang (kavelsloot) van de Haarlemmermeerpolder nabij de IJweg 490 te Boesingheliede in de gemeente Haarlemmermeer ten behoeve van afsluiterlocatie Raasdorp.
De stukken liggen tot en met 30 oktober 2013 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071 - 3063451.
Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht.
Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag.
U kunt ook digitaal bezwaar maken bij Rijnland via www.rijnland.net/bezwaar of digitaal om een voorlopige voorziening verzoeken bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden.
Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer Th. van Urk van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063489.
Leiden, 16 september 2013