Gewijzigde omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteit project “BRIKS – 39B01 – MRC Aardenburg – gebouw 2 renovatie koetshuis”, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland

De Minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur heeft een gewijzigde omgevingsvergunning gegeven aan Rijksvastgoedbedrijf. De vergunning is voor een flora- en fauna-activiteit voor het project “BRIKS – 39B01 – MRC Aardenburg – gebouw 2 renovatie koetshuis”.

Besluit

Rijksvastgoedbedrijf vroeg de wijziging van de vergunning aan op 28 juli 2026. De Minister heeft besloten het wijzigingsverzoek af te wijzen, echter wel een nieuwe vergunning af te geven. Houdt Rijksvastgoedbedrijf zich aan de voorwaarden van de vergunning?

Dan mogen de voortplantings- of rustplaatsen van de gewone dwergvleermuis en de gewone grootoorvleermuis worden beschadigd of vernield.

U vindt het besluit en alle bijlagen via www.rvo.nl/buiten-werken > Welke besluiten zijn er genomen? > Besluiten Omgevingswet.

Wilt u dit besluit en de bijlagen liever via de post ontvangen? Stuur dan een e-mail met uw naam en adresgegevens naar omgevingswetnatuur@rvo.nl. Noem hierin de projectnaam van dit besluit. En geef ook aan dat u hiervan graag een papieren versie wilt zien.

Als u bezwaar wilt maken

Bent u het niet eens met dit besluit? Als belanghebbende kunt u hiertegen bezwaar maken tot en met 3 december 2026. U leest in het besluit hoe u dit kunt doen.

Meer informatie

Heeft u vragen? Kijk dan op www.rvo.nl/buiten-werken voor meer informatie. Bel ons op: 088 042 42 42 (lokaal tarief). Op www.rvo.nl/contact staat hoe u verder contact met ons opneemt.

Naar boven