Kennisgeving Ontwerpbesluit intrekkingsverzoek omgevingsvergunning Natura 2000-activiteit Structurele verbreding A2 Het Vonderen – Kerensheide, Rijkswaterstaat

De Minister van Infrastructuur en Waterstaat is van plan om het verzoek om wijziging dan wel intrekking van de omgevingsvergunning Natura 2000-activiteit af te wijzen. Het intrekkingsverzoek ziet toe op het besluit van 9 december 2019 waarbij de Minister van Infrastructuur en Waterstaat het Tracébesluit "Structurele verbreding A2 Het Vonderen – Kerensheide" heeft vastgesteld.

Wilt u documenten bekijken?

Het ontwerpbesluit en de achterliggende stukken zijn digitaal te vinden op het Rijkswaterstaat Publicatie Platform: https://open.rijkswaterstaat.nl/ter-inzage/vergunningen/

Op papier kunt u de documenten van 6 juli 2026 tot en met 17 augustus 2026 bekijken bij:

  • Rijkswaterstaat Zuid-Nederland, Locatie [Terra Nigrastraat 10, 6216 BL Maastricht (088 7974150)

  • Gemeente Sittard-Geleen, Tijdelijke Stadswinkel, Markt 116, 6161 GP Geleen (14 046/+31 46 477 77 77)

Neem vooraf telefonisch contact op voor het maken van een afspraak.

Hoe en wanneer kunt u een zienswijze indienen?

Van 6 juli 2026 tot en met 17 augustus 2026 kan een zienswijze worden ingediend. Een zienswijze indienen kan op drie manieren:

Digitaal

Bij voorkeur ontvangen wij uw zienswijze via email: secretariaatWV@minienw.nl

Mondeling

Voor het noteren van uw mondelinge zienswijze kunt u tijdens kantooruren een afspraak maken via secretariaatWV@minienw.nl onder vermelding van uw telefoonnummer.

Post

Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Directoraat-generaal Mobiliteit

o.v.v. Ontwerpbesluit intrekkingsverzoek omgevingsvergunning Natura2000-activiteit Structurele verbreding A2 Het Vonderen – Kerensheide

Postbus 20901

2500 EX Den Haag

Wat gebeurt er met uw zienswijze en wat is het vervolg?

De medewerkers van het besluit betrekken uw zienswijze bij de voorbereiding van het definitieve besluit. In een reactienota schrijven zij op hoe de zienswijzen zijn beoordeeld en hoe deze het besluit hebben beïnvloed. Het besluit wordt vervolgens definitief gemaakt. De indieners van de zienswijzen krijgen bericht wanneer de reactienota beschikbaar is en het besluit is genomen. Tegen het besluit kan beroep worden ingesteld.

Naar boven