Kennisgeving vergunningaanvraag voor -Andere activiteiten dan het leggen van kabels en leidingen in het beperkingengebied van een Rijksweg N99 thv hmp 3,3 links en rechts.

Logo Rijkswaterstaat

De minister van Infrastructuur en Waterstaat geeft, ingevolge artikel 12 van de Bekendmakingswet, kennis van de aanvraag om een vergunning op grond van DSO - Omgevingswet. De aanvraag met zaaknummer RWSZ2025-00018193 betreft

  • -

     

    Andere activiteiten dan het leggen van kabels en leidingen in het beperkingengebied van een Rijksweg N99 thv hmp 3,3 links en rechts.

 

De Minister heeft de vergunningaanvraag ontvangen op 14-11-2025. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de Minister een nieuwe kennisgeving. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Naar boven