Kennisgeving vergunningaanvraag voor Andere activiteiten dan het leggen van kabels en leidingen in het beperkingengebied van een Rijksweg te Eikenhorstlaan 1 Wassenaar.

Logo Rijkswaterstaat

De minister van Infrastructuur en Waterstaat geeft, ingevolge artikel 12 van de Bekendmakingswet, kennis van de aanvraag om een vergunning op grond van DSO - Omgevingswet. De aanvraag met zaaknummer RWSZ2025-00016506 betreft

  • -

     

    Andere activiteiten dan het leggen van kabels en leidingen in het beperkingengebied van een Rijksweg

te Eikenhorstlaan 1 Wassenaar.

De Minister heeft de vergunningaanvraag ontvangen op 17-10-2025. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de Minister een nieuwe kennisgeving. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Naar boven