Kennisgeving UOV besluit, Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap

Vergunning voor een archeologische rijksmonumentenactiviteit

De Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed maakt bekend dat zij een besluit heeft genomen op 18-09-2024 over de volgende vergunningaanvraag van een archeologische rijksmonumentenactiviteit. De vergunning is verleend. Het betreft een besluit over de volgende activiteit:

Soort publicatie: besluit aanvraag omgevingsvergunning

Locatie: Soest D 4305, D 4306

Omschrijving werkzaamheden: leggen laagspanningskabel, plaatsen mantelbuis, realiseren twee huisaansluitingen, rijksmonumentnummer 45995

Zaaknummer: 1548787

Publicatiedatum: de dag na deze bekendmaking.

Inzage

Het betreft een aanvraag die behandeld is volgens de uniforme openbare voorbereidingsprocedure (UOV). Het besluit en de bijbehorende stukken liggen ter inzage in de bibliotheek van de Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed (1e verdieping), Smallepad 5, 3811 MG Amersfoort en digitaal op de kennisbank van de Rijksdienst voor Cultureel Erfgoed: http://kennis.cultureelerfgoed.nl/index.php/Besluiten_over_archeologische_rijksmonumenten.

Beroep

U kunt tegen dit besluit beroep instellen bij de sector bestuursrecht van de rechtbank binnen het rechtsgebied van uw woon- of vestigingsplaats. De termijn voor het indienen van een beroepschrift bedraagt zes weken en vangt aan met ingang van de dag na die waarop dit besluit is genomen.

Voorlopige voorziening

Ook wanneer u bezwaar maakt mag het besluit uitgevoerd worden. Wilt u dit tegenhouden? Vraag dan om een voorlopige voorziening bij de voorzieningenrechter. Dat kan zodra u bezwaar gemaakt hebt.

Naar boven