Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden
Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
---|---|---|---|
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap | Staatscourant 2023, 29522 | benoeming of ontslag |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
---|---|---|---|
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap | Staatscourant 2023, 29522 | benoeming of ontslag |
De Staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap,
Gelet op artikel 2c, tweede lid, van de Wet op het specifiek cultuurbeleid;
Gezien de voordracht van de Raad voor cultuur van 30 augustus 2023, 22 september 2023 en 14 december 2023, nrs. RVC-2023-1559, RVC-2023-1566 en RVC-2023-1591, waarover de benoemingenadviescommissie van de Raad voor cultuur is gehoord;
Besluit:
Met ingang van 1 januari 2024 tot 1 januari 2025, ter beoordeling van de aanvragen in het kader van de culturele basisinfrastructuur 2025-2028, de volgende personen te benoemen tot voorzitter van de tijdelijke commissies van de Raad voor cultuur:
Beoordelingscommissie Beeldende Kunst
– Julia Vytopil, te Naarden
Beoordelingscommissie Bovensectoraal
– Titia Bredée, te ‘s-Hertogenbosch
Beoordelingscommissie Dans
– Sewan Mumcuyan, te Den Haag
Beoordelingscommissie Debat
– Anke Klein, te Utrecht
Beoordelingscommissie Festivals
– Johan Gijsen, te Maarn
Beoordelingscommissie Film
– Mieke Bernink, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Jeugdpodiumkunsten
– Kees Blijleven, Amsterdam
Beoordelingscommissie Letteren
– Jenneke Harings, te Nijmegen
Beoordelingscommissie Muziekensembles/koren
– Frederik Styns, te Gent (België)
Beoordelingscommissie Ontwerp
– Benjamin Koolstra, te Welsum
Beoordelingscommissie Ontwikkelinstellingen
– Cobie de Vos, te Utrecht
Beoordelingscommissie Opera
– Monica Damen, te Laren
Beoordelingscommissie Regionale musea
– Paulo Martina, te Zutphen
Beoordelingscommissie Sectorcollecties Podiumkunsten
– Peggy Brandon, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Symfonieorkesten
– Nico Schaafsma, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Theater
– Simone Kratz, te Enschede
Met ingang van 1 januari 2024 tot 1 januari 2025, ter beoordeling van de aanvragen in het kader van de culturele basisinfrastructuur 2025-2028, de volgende personen te benoemen tot lid van de tijdelijke commissies van de Raad voor cultuur:
Beoordelingscommissie Beeldende kunst: Postacademische instellingen
– Catherine Somzé, te Amsterdam
– Eva Kleeman, te Deventer
– Joep Vossebeld, te Maastricht
– Monika Kackovic, te Amsterdam
– Zippora Elders, te Berlijn (Duitsland)
Beoordelingscommissie Beeldende kunst: Presentatie-instellingen
– Femke van Hest, te ‘s-Hertogenbosch
– Gwen Parry, te Amsterdam
– Julia van Mourik, te Amsterdam
– Philip Montnor, te Amsterdam
– Thomas Bakker, te Breda
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Algemeen
– Ryclef Rienstra, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Arbeidsmarkt
– Maarten Keune, te Amsterdam
– Nienke Meijer, te Haarlem
– Ruben Houweling, te Barendrecht
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Cultuureducatie en -participatie
– Boris Brink, te Assen
– Josje de Regt, te Goes
– Kareshma Bhoewar, te Rotterdam
– Marijn Cornelis, te Voorburg
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Digitale transformatie
– Christien Bok, te Utrecht
– Janneke Visser, te Amsterdam
– U Yong Hu, te Rotterdam
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Internationaal cultuurbeleid
– Nan van Houte, te Amsterdam
– Neil Wallace, te Lochem
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Ondernemerschap en financiering
– Bram de Jaeger, te Broek in Waterland
– Esther Kwaks, te Amsterdam
– Samira Ben Messaoud, te Rotterdam
Beoordelingscommissie Bovensectoraal: Onderzoek en statistiek
– Aminata Cairo, te Amsterdam
– Menno Hurenkamp, te Amsterdam
– Nanna Verhoeff, te Rotterdam
Beoordelingscommissie Dans
– Ingeborg Struyk, te Groningen
– Jasper Weck, te Rotterdam
– Jocelyn Bergland, te Arnhem
– Leo Spreksel, te Amsterdam
– Violien Vocks, te Noorbeek
Beoordelingscommissie Debat
– Freek Staps, te Rotterdam
– Martijn Rotgers, te Groningen
– Najah Aouaki-Schellevis, te Amsterdam
– Zahra Runderkamp, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Festivals
– Hanneke Ramselaar, te Groningen
– Karolina Spaic, te Amsterdam
– Leal van Herwaarden, te Rotterdam
– Lucia van Heteren, te Amsterdam
– Maike Fleuren, te Nijmegen
– Priscilla Macintosh, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Film
– Aiman Hassani, te Utrecht
– Anton van Amersfoort, te Deventer
– In-Soo Radstake, te Rotterdam
– Juul Huitema, te Groningen
– Martijn Winkler, te Amsterdam
Beoordelingscommissie Jeugdpodiumkunsten
– Iselle Claassens, te Eindhoven
– Jephta Hermelink, te Amsterdam
– Saly Ndoye-Roozen, te Almere
– Sjoerd Berendsen, te Arnhem
– Suzanne Kortbeek, te Utrecht
Beoordelingscommissie Letteren
– Lisa Kuitert, te Amsterdam
– Marije Koens, te Hilversum
– Mira Feticu, te Den Haag
– Myron Hamming, te Groningen
Beoordelingscommissie Muziekensembles/koren
– Annemieke Huls, te Groningen
– Jaike Bakker, te Den Haag
– Marc Versteeg, te ‘s-Hertogenbosch
– Nard Koeman, te Amsterdam
– Rani Kumar, te Amsterdam
– Rutger Mauritz, te Rijswijk
Beoordelingscommissie Ontwerp
– Chequita Nahar, te Maastricht
– Janice Deul, te Leiden
– Manon Pattynama, te Amsterdam
– Tina Lenz, te Amsterdam
– Zineb Seghrouchni, te Rotterdam
Beoordelingscommissie Ontwikkelinstellingen
– Chequita Nahar, te Maastricht
– Maarten Verhoef, te Amsterdam
– Manuel Segond von Banchet, te Amsterdam
– Rick Busscher, te Haarlem
– Silvie Dees, te Rotterdam
– Vanity Roxane Lammers van Toorenburg, te Enschede
– Ward Janssen, te Haarlem
Beoordelingscommissie Opera
– Fenna Ograjensek, te Ubachsberg
– Marisa Monsanto, te Leiden
– Miranda Lakerveld, te Amsterdam
– Pieter Verstraete, te Groningen
– Vincent van den Elshout, te ‘s-Hertogenbosch
Beoordelingscommissie Regionale musea
– Evert van Os, te Amsterdam
– Maite van Dijk, te Zutphen
– Marc de Beyer, te Utrecht
– Mirjam Shatanawi, te Amsterdam
– Mirjam Sneeuwloper, te Lage Zwaluwe
Beoordelingscommissie Sectorcollecties Podiumkunsten
– Simon de Koning, te Utrecht
– Titia Bredée, te ‘s-Hertogenbosch
Beoordelingscommissie Symfonieorkesten
– Betti Plug, te Tilburg
– Heather Kurzbauer, te Amsterdam
– Josje de Regt, te Goes
– Kenne Peters, te Utrecht
– Rahul Gandolahage, te Amsterdam
– Vinesh Dijkstra, te Maastricht
Beoordelingscommissie Theater
– Emilie van Heydoorn, te Deventer
– Ivana Cerovečki, te Rotterdam
– Jolanda Spoel, te Rotterdam
– Joost Segers, te Utrecht
– Marije van Rest, te Leiden
– Sam Schwarz, te Amsterdam
Dit besluit treedt, met terugwerkende kracht, in de plaats van het besluit van 19 oktober 2023, nr. 41616123, houdende benoeming van commissieleden van de Raad voor cultuur (Stcrt. 2023, 29522 van 1 november 2023), dat hiermee wordt ingetrokken.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2023-29522-n1.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.