Besluit van de Autoriteit Consument en Markt van 11 mei 2023, inhoudende intrekking van een besluit van de Nederlandse Mededingingsautoriteit

De Autoriteit Consument en Markt,

Gelet op de inwerkingtreding van de Regeling gegevensverstrekking Mededingingswet, geldend vanaf 1 augustus 2014,

Besluit:

Artikel 1. Intrekking

De volgende regeling wordt ingetrokken: het Besluit vaststelling formulieren Mededingingswet 2007.

Artikel 2

Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na de datum van uitgifte van de Staatscourant waarin het wordt geplaatst.

Dit besluit zal met toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.

’s-Gravenhage, 11 mei 2023

De Autoriteit Consument en Markt, namens deze, overeenkomstig het door het bestuur op 11 mei 2023 genomen besluit, M. Snoep, Bestuursvoorzitter

TOELICHTING

Op grond van onderhavig besluit wordt het Besluit vaststelling formulieren Mededingingswet 2007 ingetrokken door het bestuur van de ACM. Het besluit is nog vastgesteld door de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa). Dit besluit bevatte formulieren die gebruikt werden bij een aanmelding voor een concentratie en het aanvragen van een vergunning. De formulieren zijn inmiddels vervangen door andere formulieren die op de website (www.acm.nl) zijn geplaatst als gevolg van het inwerkingtreden van de Regeling gegevensverstrekking Mededingingswet. Daarom kan het besluit van de NMa worden ingetrokken.

Naar boven