Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Ministerie van Onderwijs, Cultuur en WetenschapStaatscourant 2020, 3573Benoemingen en ontslagen

Besluit van de Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap van 10 januari 2020, nr. 17890490, houdende de benoeming van commissieleden van de Raad voor Cultuur

De Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap,

Gelet op artikel 2c, derde en vierde lid, van de Wet op het specifiek cultuurbeleid;

Op voordracht van de Raad voor Cultuur (RVC-2019-1488 en RVC-2019.1491); gehoord de Benoemingenadviescommissie Raad voor Cultuur

BESLUIT

Enig artikel

Gerekend van 21 januari 2020 tot 1 januari 2021, ter beoordeling van de aanvragen in het kader van de culturele Basisinfrastructuur 2021–2024, de volgende personen te benoemen tot voorzitter van de tijdelijke commissies van de Raad voor Cultuur:

Beoordelingscommissie Theater

  • De heer Constant Meijers, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Dans

  • De heer Jean Scheepers, te Venlo

Beoordelingscommissie Muziek: Orkesten

  • De heer Kees Dijk, te Bussum

Beoordelingscommissie Muziek: Ensembles

  • De heer Yoram Ish-Hurwitz, te Oranjewoud

Beoordelingscommissie Opera

  • Mevrouw Gusta Teengs Gerritsen, te Vorden

Beoordelingscommissie Podiumkunsten: Festivals

  • Mevrouw Janine Dijkmeijer, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Podiumkunsten: Jeugd

  • Mevrouw Peggy Brandon, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Musea

  • De heer Paolo Martina, te Drachten

Beoordelingscommissie Beeldende Kunst: Presentatie-instellingen

  • Mevrouw Lucky Belder, te Utrecht

Beoordelingscommissie Beeldende Kunst: Postacademische instellingen

  • Mevrouw Lucky Belder, te Utrecht

Beoordelingscommissie Film

  • Mevrouw Geke Roelink, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Letteren

  • Mevrouw Jenneke Harings, te Nijmegen

Beoordelingscommissie Ontwerp

  • Mevrouw Marieke Schoenmakers, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Interdisciplinair

  • De heer Roelof Bleker, te Utrecht

Beoordelingscommissie Debat en Reflectie

  • De heer Koen Hilberdink, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Ondersteunende instellingen

  • Mevrouw Lucky Belder, te Utrecht

Beoordelingscommissie Podiumkunsten: Collectie/beheer/behoud/netwerk

  • De heer Sander van Maas, te Amsterdam

Gerekend van 21 januari 2020 tot 1 januari 2021, ter beoordeling van de aanvragen in het kader van de culturele Basisinfrastructuur 2021–2024, de volgende personen te benoemen tot lid van de tijdelijke commissies van de Raad voor Cultuur:

Beoordelingscommissie Theater

  • Mevrouw Stephanie Hermes, te Den Haag

  • De heer Geert Overdam, te Middelrode

  • De heer Fred Boot, te Amsterdam

  • Mevrouw Rajae El Mouhandiz, te Rotterdam

  • De heer Jonnie Paling, te Utrecht

  • De heer Henri Drost, te Deventer

  • Mevrouw Natalie Straatman-Jeuring, te Groningen

  • Mevrouw Naomi van der Linden, te Den Haag

Beoordelingscommissie Dans

  • Mevrouw Benien van Berkel, te Amsterdam

  • De heer Jasper Weck, te Den Haag

  • Mevrouw Liedeke Plate, te Nijmegen

  • Mevrouw Fransien van der Putt, te Amsterdam

  • De heer Jocelyn Bergland, te Amsterdam

  • De heer Tim Persent, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Muziek: Orkesten

  • Mevrouw Eleonoor Ochtman-Tchernoff, te Amsterdam

  • Mevrouw Eva van Ooij, te Maastricht

  • De heer Nico Schaafsma, te Amsterdam

  • De heer Jurjen Toepoel, te Maastricht

  • De heer Kenne Peters, te Utrecht

  • De heer Rahul Gandolahage, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Muziek: Ensembles

  • Mevrouw Francis Faas, te Enschede

  • Mevrouw Rita Zipora Verbrugge, te Amsterdam

  • De heer Marc van Roon, te IJsselstein

  • Mevrouw Jaike Bakker, te Den Haag

  • De heer Vincent Henar, te Amsterdam

  • De heer Elger Niels, te Leiden

  • De heer Atze Sytsma, te Hilversum

Beoordelingscommissie Opera

  • Mevrouw Annett Andriesen, te Den Haag

  • De heer Pieter Verstraete, te Berlijn (Duitsland)

  • Mevrouw Miranda Lakerveld, te Amsterdam

  • De heer Paul Korenhof, te Rotterdam

Beoordelingscommissie Podiumkunsten: Festivals

  • Mevrouw Karolina Spaic, te Amsterdam

  • De heer Henk Schoute, te Middelburg

  • Mevrouw Lucia van Heteren, te Amsterdam

  • De heer Frits Selie, te Groningen

  • Mevrouw, Vanessa Lann, te New York (Verenigde Staten) / Den Haag

  • De heer Arthur Wagenaar, te Zaandam

  • Mevrouw Stella van Leeuwen, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Podiumkunsten: Jeugd

  • De heer Hans Smit, te Huizen

  • De heer Rajiv Bhagwanbali, te Rotterdam

  • Mevrouw Johanna Somers, te Amsterdam

  • Mevrouw Betty Keeman, te Amsterdam

  • Mevrouw Kim Noach, te Maastricht

  • Mevrouw Stephanie Hermes, te Den Haag

  • De heer Henri Drost, te Deventer

Beoordelingscommissie Musea

  • Mevrouw Marlous van Gastel, te Tolsteeg / Hoograven

  • Mevrouw Lene ter Haar, te Aachen (Duitsland)

  • Mevrouw Hester Jenkins, te Amsterdam

  • Mevrouw Gunay Uslu, te Amsterdam

  • Mevrouw Dieuwertje Wijsmuller, te Amsterdam

  • De heer Steven van Teeseling, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Beeldende Kunst: Presentatie-instellingen

  • Mevrouw Rixt Hulshof Pol, te Amsterdam

  • De heer Yasser Ballemans, te Amsterdam

  • Mevrouw Eva Kleeman, te Deventer

  • De heer Arthur Steiner, te Amsterdam

  • Mevrouw Suzanne van de Ven, te Amsterdam

  • Mevrouw Zippora Elders, te Berlijn (Duitsland)

Beoordelingscommissie Beeldende Kunst: Postacademische instellingen

  • Mevrouw Rixt Hulshoff Pol, te Amsterdam

  • De heer Yasser Ballemans, te Amsterdam

  • Mevrouw Eva Kleeman, te Deventer

  • De heer Arthur Steiner, te Amsterdam

  • Mevrouw Amal Alhaag, te Amsterdam

  • Mevrouw Julia Mullie, te Amsterdam

  • Mevrouw Toos Arends, te Groningen

Beoordelingscommissie Film

  • De heer Sander van Meurs, te Amsterdam

  • De heer Tom de Mol, te Amsterdam

  • Mevrouw Dorien Goertzen, te Amsterdam

  • Mevrouw Sarah Sylbing, te Amsterdam

  • Mevrouw Yan-Ting Yuen, te Amsterdam

  • De heer In-Soo Radstake, te Rotterdam

Beoordelingscommissie Letteren

  • De heer Frank Huysmans, te Den Haag

  • Mevrouw Ankie Kesseler, te Breda

  • De heer Akwasi Owusu Ansah, te Amsterdam

  • Mevrouw Nisrine Mbarki, te Amsterdam

  • De heer Huub Wijfjes, te Groningen

Beoordelingscommissie Ontwerp

  • Mevrouw Martine Zoeteman, te Gouda,

  • De heer Stephan Petermann, te Amsterdam

  • De heer Jaapjan Berg, te Amsterdam

  • De heer Bart Ahsman, te Den Hoorn

  • Mevrouw Manon Pattynama, te Amsterdam

  • Mevrouw Janice Deul, te Leiden

Beoordelingscommissie Interdisciplinair

  • Mevrouw Chequita Nahar, te Maastricht

  • De heer Timahér Salij, te Den Haag

  • De heer Constant Meijers, te Amsterdam

  • De heer Jacco de Boer, te Leeuwarden

  • De heer Thomas Nijhuis, te Amsterdam

  • Mevrouw Chantelle Rodgers, te Rotterdam

Beoordelingscommissie Debat en Reflectie

  • Mevrouw Stefanie Afrifa, te Rotterdam

  • Mevrouw Hasna El Maroudi, te Rotterdam

  • Mevrouw Mirjam Zweers, te Amsterdam

  • Mevrouw Tessa Hagen, te Amsterdam

Beoordelingscommissie Interdisciplinair

  • Mevrouw Ariette Kasbergen, te Rotterdam

  • Mevrouw Coby Zandbergen, te Zwolle

  • De heer Kees Teszelszky, te Den Haag

  • Mevrouw Laura Grijns, te Utrecht

  • Mevrouw Mirthe Berentsen, te Amsterdam

  • De heer Aydan Figaroa, te Amsterdam

  • Mevrouw Melanie Imming, te Leiden

  • Mevrouw Sanne Wichman, te Amsterdam

  • De heer Robert Vroegindeweij, te Hilversum

  • Mevrouw Jacqueline Stolmeijer-Arends, te Ouderkerk a/d Amstel

  • De heer Pieter Siebinga, te Doorn

Beoordelingscommissie Podiumkunsten: Collectie/beheer/behoud/netwerk

  • De heer Kees Dijk, te Bussum

  • De heer Constant Meijers, te Amsterdam

Van dit besluit, waarvan mededeling zal worden gedaan in de Staatscourant, wordt een afschrift gezonden aan belanghebbenden.

De Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, I.K. van Engelshoven