de ontwerp-omgevingsvergunning W.Z18.109698.01.
Het ontwerpbestemmingsplan, met de bijbehorende stukken ligt gedurende bovengenoemde termijn ter inzage bij de Informatiebalie in de Stadswinkel, Mariënburg 30 te Nijmegen. Het digitale ontwerpbestemmingsplan kan geraadpleegd worden via http://www.ruimtelijkeplannen.nl/?planidn=NL.IMRO.0268.BP11007-ON01
Wilt u de ontwerp-omgevingsvergunning inzien, bel dan 024 751 7700 of stuur met vermelding van het OLO en/of zaaknummer een email naar wabo@odrn.nl. Tevens is de ontwerpvergunning (en bijbehorende stukken) in te zien via de publicatie ervan in het elektronische Gemeenteblad van de gemeente Nijmegen op https://www.overheid.nl
Zienswijzen
Gedurende de inzagetermijn van 06-06-2019 tot en met 17-07-2019 kan eenieder schriftelijk zienswijzen indienen over het ontwerpbestemmingsplan en de ontwerp-omgevingsvergunning. Tegen het besluit om de gemeentelijke coördinatieregeling toe te passen kunnen geen zienswijzen worden ingediend en/of bezwaar of beroep worden ingesteld.
Schriftelijke zienswijzen die betrekking hebben op het ontwerpbestemmingsplan dienen gericht te worden aan de gemeenteraad, t.a.v. de afdeling Projectmanagement en Ruimtelijke Kwaliteit (bureau PK30), Postbus 9105, 6500 HG Nijmegen.
Schriftelijke zienswijzen die betrekking hebben op de ontwerp-omgevingsvergunning dienen gericht te worden aan het college van Burgemeester en wethouders van Nijmegen, t.a.v. de Omgevingsdienst Regio Nijmegen, Postbus 1603, 6501 BP Nijmegen, onder vermelding van zaaknummer W.Z18.109698.01.
Voor een mondelinge zienswijze of toelichting over het ontwerpbesluit kan contact worden opgenomen met de Omgevingsdienst Regio Nijmegen, telefoonnummer (024) 751 77 00. Aan de hand van het zaaknummer wordt u doorverbonden met de behandelend medewerker.
Het is ook mogelijk om digitaal een zienswijze in te dienen via https://www.nijmegen.nl (zoek op ‘bestemmingsplan’). Inloggen met DigiD - of voor bedrijven met Eherkenning - is hierbij verplicht. Zowel voor het indienen van een zienswijze tegen het ontwerpbestemmingsplan als tegen de ontwerp-omgevingsvergunning, dient u in het digitale formulier te kiezen voor de optie ‘bestemmingsplan’. Daarna dient u in uw toelichting duidelijk aan te geven of uw zienswijze betrekking heeft op het ontwerpbestemmingsplan of de ontwerp-omgevingsvergunning.
Wat gebeurt er met uw zienswijze?
De zienswijzen worden betrokken bij het nemen van de definitieve besluiten.