Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Ministerie van Binnenlandse Zaken en KoninkrijksrelatiesStaatscourant 2019, 21787Koninklijke onderscheidingen

Koninklijke onderscheidingen

Verleend ter gelegenheid van de verjaardag van Zijne Majesteit de Koning

Foto: Erwin Olaf/RVD

Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties

Aruba

Datum koninklijk besluit

KB Nummer

Verkregen titel

Geslacht

Decorandus

Hoedanigheid

Woonplaats

Gemeente

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, bij bevordering

vrouw

R.M. Wanapa-Luydens

vrijwilliger bij het Rode Kruis te Aruba

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D.L. Antonette

vrijwilliger bij en bestuurslid van de toneelvereniging Mascaruba

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.M. van der Biezen

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D.C. Correa

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D.H.A. Eldering

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

mr. G.R. Gil

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

E.R.F. Lasten

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

E.R. Lopez

kunstenaar en directeur van de Stichting Ateliers '89

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.M. Peterson

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. F.R. Sint Jago

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.C. Tromp

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.T. Arends-Croes

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

B.G. Boekhoudt MSc

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

E.A. Bongers

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.L. Croes

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G.T. Croes

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.L. Croes

vrijwilliger bij de rooms-katholieke kerk te Aruba

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

R.A. Croes

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.C.C. Dumfries

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.N. Erasmus

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

dr. J.J. Geerman-Tromp

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.S. Harms

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.I. Kan

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.R. Krozendijk

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.K.H. Lee

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

N.R. van Lis-Donata

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.L. Luidens

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Maduro

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.T. Maduro

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

E.R. Rasmijn

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.F. Schmidt

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

O.A. Trimon

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

S.T. Tromp-Farro

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

L.E. Vrutaal-Emerenciana

 

Aruba

 

7-3-2019

2019000457

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.J. Wout

 

Aruba

 

Bonaire

Datum koninklijk besluit

KB Nummer

Verkregen titel

Geslacht

Decorandus

Hoedanigheid

Woonplaats

Gemeente

22-2-2019

2019000405

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.D. Gerharts

 

Bonaire

 

Curaçao

Datum koninklijk besluit

KB Nummer

Verkregen titel

Geslacht

Decorandus

Hoedanigheid

Woonplaats

Gemeente

7-3-2019

2019000455

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A. Boutmy

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.E. Colastica

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

prof. mr. dr. F.B.M. Kunneman

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. A.A. Ramirez

voorzitter van het Rode Kruis te Curaçao

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

E.C.F. Bertad

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

O.F. Cuales

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.A. Esclodina

vrijwilliger bij de rooms-katholieke parochie Christus de Goede Herder te Curaçao

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

drs. A.M.P. Jessurun

initiatiefnemer en coördinator van Arte di Palabra

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.D. Martina

kapelaan en voormalig coördinator geestelijke verzorging van de Bon Futurogevangenis

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.F. Martis-Leitoe

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.E. Mathew-Barry

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

S.E. Nisbeth-Larmonie

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.B. Pereira

 

Curaçao

 

7-3-2019

2019000455

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

L.E.A. Sampson

vrijwilliger bij de Ebenezer Kerk van de Verenigde Protestantse gemeente Curaçao

Curaçao

 

Sint Maarten

Datum koninklijk besluit

KB Nummer

Verkregen titel

Geslacht

Decorandus

Hoedanigheid

Woonplaats

Gemeente

12-2-2019

2019000288

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.R. Chintaman

 

Sint Maarten

 

12-2-2019

2019000288

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.R. Aventurin

 

Sint Maarten

 

12-2-2019

2019000288

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.C. Gumbs

 

Sint Maarten

 

Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties

Datum koninklijk besluit

KB Nummer

Verkregen titel

Geslacht

Decorandus

Hoedanigheid

Woonplaats

Gemeente

21-2-2019

2019000377

Erepenning voor Menslievend Hulpbetoon in Brons

man

Z.A. Engberts

 

Houten

Houten

16-04-2019

2019000765

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden

vrouw

J.T.H. Bobeldijk-Janssen

 

Biddinghuizen

Dronten

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, bij bevordering

man

A.M.J.A. Baenen

 

Wittem

Gulpen-Wittem

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, bij bevordering

man

R.W. van Eijle

 

Ermelo

Ermelo

16-04-2019

2019000797

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, bij bevordering

man

M.L.A. van Rij

 

Wassenaar

Wassenaar

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.E.M. Asselman

 

Kloosterzande

Hulst

25-1-2019

2019000132

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.A. Bakker

 

Langedijk

Langedijk

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.F. Bakker

 

Amersfoort

Amersfoort

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D. Bakker-Miedema

kabinetsmedewerker bij de gemeente Den Haag

Voorburg

Leidschendam-Voorburg

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.J.M. Barnhoorn-Zwetsloot

 

Rijnsburg

Katwijk

20-11-2018

2018002050

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A.E. Bekema

 

Goirle

Goirle

20-11-2018

2018002051

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Belder

 

Alblasserdam

Alblasserdam

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

ir. G.H. van den Berg

 

Amersfoort

Amersfoort

12-11-2018

2018001998

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A.C. van den Berg

 

Maassluis

Maassluis

26-11-2018

2018002142

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.J.M. van Berkel

 

Hillegom

Hillegom

19-3-2019

2019000559

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.R.M. Bertens

 

Tilburg

Tilburg

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

C. Blokland

 

Amsterdam

Amsterdam

20-12-2018

2018002390

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W. de Boer

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

O.W. Borgeld

 

Bentveld

Zandvoort

20-12-2018

2018002390

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

D.J. van den Bout

 

Vlissingen

Vlissingen

19-3-2019

2019000558

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.H.J.H. Brueren

 

Leveroy

Nederweert

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.M. de Bruijne

 

Veendam

Veendam

16-04-2019

2019000796

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.A.H.M. Butink

 

Heerlen

Heerlen

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.M.G.J. Carati-Muller

 

Maastricht

Maastricht

31-10-2018

2018001922

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.M. Codée

 

Schoonhoven

Krimpenerwaard

20-11-2018

2018002051

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.A. Colpaart

 

Goirle

Goirle

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.L.E. Compiet

 

Oosterhout

Overbetuwe

19-3-2019

2019000558

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J.P. Derks

 

Drachten

Smallingerland

31-10-2018

2018001922

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. van Dijk

 

Arnhem

Arnhem

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.M.J.F. Doll-Gras

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

7-3-2019

2019000454

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.S. Draai

 

Almere

Almere

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.A.A. van den Eeden Msc

 

Best

Best

20-11-2018

2018002050

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.A. Evers-Stodel

 

Amstelveen

Amstelveen

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

mr. A.S. Flikweert

 

Zierikzee

Schouwen-Duiveland

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

mr. A.A.G. Fluitman

 

Hilversum

Hilversum

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.W.C. Geerts

 

Handel

Gemert-Bakel

19-3-2019

2019000558

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

drs. I.J. Gehrke

 

Zuidwolde

De Wolden

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Gerbrandy

 

Gauw

Súdwest-Fryslân

20-12-2018

2018002390

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

B.W. Groenewold

 

Varsseveld

Oude IJsselstreek

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. van de Haar

 

Apeldoorn

Apeldoorn

19-3-2019

2019000558

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

T. van der Heijden MBA

 

Goirle

Goirle

31-10-2018

2018001922

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.L.A. Helmholt

 

Zuidhorn

Zuidhorn

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.M. Henskens

 

Rijswijk

Rijswijk

19-3-2019

2019000559

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M. van Herk

 

Gouda

Gouda

25-1-2019

2019000133

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J. Hofman

 

Hellendoorn

Hellendoorn

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.C. Hol

 

Leiden

Leiden

19-3-2019

2019000559

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

mr. B. Holthuis

 

Deventer

Deventer

26-11-2018

2018002142

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

mr. A.C.T. Hommes

 

Rotterdam

Rotterdam

20-12-2018

2018002390

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.P.T. Honders

 

Heinenoord

Binnenmaas

26-3-2019

2019000609

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

ir. M. van Hoogevest

 

Amersfoort

Amersfoort

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M.J.A. Houtman

 

Nederweert

Nederweert

25-1-2019

2019000133

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.P. Houtman-Husen

 

Rotterdam

Rotterdam

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.H. Huijgens

 

Made

Drimmelen

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.H.M. Janssen

 

Oudheusden

Heusden

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.H. Jonkman

 

Apeldoorn

Apeldoorn

27-11-2018

2018002162

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.I.J. Jonquière-Dees

 

Delft

Delft

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

F. Keun

 

Someren

Someren

19-3-2019

2019000559

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

ing. H.G.A. Kip

 

Winterswijk

Winterswijk

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.P. Kleijngeld

 

Heiloo

Heiloo

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J.A. Koebrugge-Mulder

 

Ambt Delden

Hof van Twente

25-1-2019

2019000133

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J. Kok

 

Nijeveen

Meppel

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.C.J. Kousen RA

 

Heerlen

Heerlen

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.H. Kraefft

 

Eemnes

Eemnes

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.P. van de Kreeke

 

Middelburg

Middelburg

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.C.M. Kusters

 

Lierop

Someren

19-3-2019

2019000558

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

L. Lemsom

 

Ellemeet

Schouwen-Duiveland

26-3-2019

2019000609

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W.A. van Maanen

 

Amersfoort

Amersfoort

12-11-2018

2018001998

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

B.M. Maselaman

 

Cuijk

Cuijk

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Meijer

 

Hoogezand

Midden-Groningen

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. Menninga

 

Harkstede

Midden-Groningen

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. Mertz

 

Amsterdam

Amsterdam

19-3-2019

2019000559

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W. ter Meulen

 

Almen

Lochem

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.H. Monster

 

Hattem

Hattem

10-12-2018

2018002247

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

M. de Mooij

 

Valkenburg (ZH)

Katwijk

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

mr. J. de Muinck Keizer

 

Rotterdam

Rotterdam

25-1-2019

2019000132

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.J.H. Mulder

 

Wateringen

Westland

25-1-2019

2019000132

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.C. Nihom

 

Vinkeveen

De Ronde Venen

25-1-2019

2019000132

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

R. Noordhuis

 

Sleen

Coevorden

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

dr. ir. W.C. Nuijen

 

Huis ter Heide

Zeist

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. van Oorschot

 

Hoogeveen

Hoogeveen

19-3-2019

2019000559

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. van Oosten-Snoek

 

Rotterdam

Rotterdam

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.H.T. van Orsouw

 

Oss

Oss

27-11-2018

2018002162

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.A. Otten

 

Zeist

Zeist

20-11-2018

2018002051

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

E.A.J. Oudenhoven

 

Oosterhout

Oosterhout

10-12-2018

2018002247

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. J.C.M. de la Parra

 

Hilversum

Hilversum

19-3-2019

2019000558

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.G. Penninga

Plaatsvervangend Algemeen Directeur DV&O, tevens Directeur Operatie, bij het Ministerie van Justitie en Veiligheid

Eelderwolde

Tynaarlo

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.E. Perk

 

Zaandam

Zaanstad

27-11-2018

2018002162

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.W. Poen

 

Sint-Michielsgestel

Sint-Michielsgestel

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.A.M. Ponsioen RA

 

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn

20-11-2018

2018002051

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.D. Postma

 

Diepenveen

Deventer

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. D.L. Renkema

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

25-1-2019

2019000132

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

jonkheer mr. M.H. Reuchlin

 

Bussum

Bussum

1-4-2019

2019000650

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M. van Ruijven

 

Asperen

Lingewaal

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.G.J. Rutgers

 

Groningen

Groningen

7-3-2019

2019000454

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. J.J.G.M. Sanders

 

Eindhoven

Eindhoven

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.F.M. Simons

 

Heerlen

Heerlen

25-1-2019

2019000131

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Slob

 

Noordeloos

Giessenlanden

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.P.C.J.G. Stienen

 

Helmond

Helmond

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

ing. G.W. Stoffer

 

Wapenveld

Heerde

16-04-2019

2019000796

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

drs. T.G.N. Tjoa

 

Diemen

Diemen

12-2-2019

2019000287

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J. Urselmann

 

Enkhuizen

Enkhuizen

22-2-2019

2019000406

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.H.M. Vanderheijden-Knops

 

Epen

Gulpen-Wittem

7-3-2019

2019000454

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

B. Veldhuizen

 

Nijkerk

Nijkerk

31-10-2018

2018001922

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J. Vermaat

 

Hellevoetsluis

Hellevoetsluis

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.C. Vos-Maan

 

Rotterdam

Rotterdam

20-12-2018

2018002390

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Vreugdenhil

 

Epe

Epe

19-2-2019

2019000353

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

I.W.M. Vriens

 

Amersfoort

Amersfoort

9-4-2019

2019000702

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

bc. M.I.G. Waulthers

 

Nederweert-Eind

Nederweert

26-11-2018

2018002142

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

man

mr. B.W.M. Wigman

 

Zoetermeer

Zoetermeer

20-11-2018

2018002051

Ridder in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. Zuijderhoudt

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

22-2-2019

2019000404

Lid in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden

man

A.T. Florissen

 

Opheusden

Neder-Betuwe

1-4-2019

2019000648

Lid in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden

man

A.W.J. van de Rijt

 

Bavel

Breda

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.P.M. Aerts

 

Venlo

Venlo

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. Aikema-Hoekstra

 

De Wilp

Marum

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.J. van Alen

 

Amsterdam

Amsterdam

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J. Ambachtsheer

 

Almkerk

Woudrichem

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. Annema-Abma

 

Damwâld

Dantumadeel

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.A.P. Antonis-de Laat

vrijwilliger bij de Stichting Gemeenschapswerk De Rietstek

Riethoven

Bergeijk

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. van Antwerpen-Snel

 

Strijen

Strijen

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

B.F. Arends

 

Rhee

Assen

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.H.M. Arts

 

Ysselsteyn

Venray

16-04-2019

2019000796

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.M. Arts

 

Velden

Venlo

16-04-2019

2019000796

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.M.W.P. Arts-Hendrickx

 

Velden

Venlo

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.J.M.A. Arts-Rögels

 

Ysselsteyn

Venray

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. van Asselt

 

Bunschoten

Bunschoten

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. van Ast

 

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J.C. van Baaren

 

Zoelen

Buren

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.H.M. Baars

 

Drunen

Heusden

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.P. Baars-Buitenhuis

 

Abbenes

Haarlemmermeer

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R. Bakhuis

 

Vriezenveen

Twenterand

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D. Bakker

 

Enkhuizen

Enkhuizen

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. Bakker

 

Ermelo

Ermelo

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

K.G. Bakker

 

Nieuw-Amsterdam

Emmen

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.M. Bakker-Vermeulen

 

Beets

Edam-Volendam

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.M. Balvers

 

Wijk bij Duurstede

Wijk bij Duurstede

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.R. Bargerbos

 

Grijpskerk

Zuidhorn

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. van Barneveld

 

Bunschoten

Bunschoten

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.C. Bassie-van Voornveld

 

Utrecht

Utrecht

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.J. Bastiaanse

 

Eersel

Eersel

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. van Beek

 

Rotterdam

Rotterdam

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.J.F.M.C. van Beek

 

Helmond

Helmond

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.W.M. van Beek-Oomen

 

Oosteind

Oosterhout

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Beekman

 

Papendrecht

Papendrecht

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.L.L. Beentjes-Liefting

 

Heemskerk

Heemskerk

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.F. de Beer

 

Geldrop

Geldrop-Mierlo

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.M. Beijer-de Groot

 

Goudriaan

Molenwaard

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J.C. Bekkering

 

Harderwijk

Harderwijk

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

B.C.H. Bekkers

 

Oisterwijk

Oisterwijk

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.A. Bekooy

 

Boxtel

Boxtel

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M. Belkassem

 

Rotterdam

Rotterdam

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.L.E.J.M. Benders

 

Huissen

Lingewaard

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D.J. Benjamins

 

Kloosterhaar

Hardenberg

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.A. Benjamins-Trip

 

Emmen

Emmen

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Benning

 

Siddeburen

Midden-Groningen

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J. Bens-Nabuurs

 

Escharen

Grave

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. van Bentum

 

Garderen

Barneveld

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. van den Berg

 

Warffum

Eemsmond

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M. van den Berg

 

Oudemolen

Moerdijk

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.M. van den Berg

 

Zeeland

Landerd

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.M.E.J. Bergfeld

 

Schagen

Schagen

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.H.M. Berkhout-Smook

 

Spanbroek

Opmeer

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.A.P.E. van Berlo

 

Nijmegen

Nijmegen

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. de Best

 

Katwijk

Katwijk

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.J. Beunder

 

Aalsmeer

Aalsmeer

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. van Bezooijen

 

Amersfoort

Amersfoort

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H. Bieman-van der Rhee

 

Alkmaar

Alkmaar

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.J. Biemans

 

Deurne

Deurne

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.P. Biemond

 

Badhoevedorp

Haarlemmermeer

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

P.L. Biemond-Koomans

 

Badhoevedorp

Haarlemmermeer

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.L. Bierens

 

Julianadorp

Den Helder

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

T. Biersteker-Giljou

lid van de gemeenteraad van Den Helder

Den Helder

Den Helder

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.E. Bik

 

Hoogeveen

Hoogeveen

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.M. den Blanken

 

Beverwijk

Beverwijk

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.A. Blankespoor

 

Zoetermeer

Zoetermeer

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

O.F. Bloem

 

Hoofddorp

Haarlemmermeer

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.M. Bloem-Vervloed

 

Hoofddorp

Haarlemmermeer

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C. Blok

 

Nieuw-Dordrecht

Emmen

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.I. Blom

 

Haaksbergen

Haaksbergen

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.R.M. Blom

 

Sassenheim

Teylingen

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. Blom-van Loo

 

Schagen

Schagen

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.E. Blomjous-Landsman

 

Sint-Michielsgestel

Sint-Michielsgestel

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.J. Boerdam

 

Vlaardingen

Vlaardingen

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

ing. J. Boes

 

Marken

Waterland

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W.M. van den Bogaert

 

Ottersum

Gennep

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.H.M. Bogers-Schoenmakers

 

Roosendaal

Roosendaal

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.D. Bogert

 

Nieuwerkerk

Schouwen-Duiveland

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.M. te Bogt

 

Beltrum

Berkelland

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.G. Bongartz

 

Grubbenvorst

Horst aan de Maas

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. J.K. van den Boogaard

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W. Booij-van Eck

raadslid van de gemeente Haarlemmermeer

Hoofddorp

Haarlemmermeer

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J. Boon

 

Deventer

Deventer

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.P. Boon

 

Wijdenes

Drechterland

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.M. Boon

 

Simpelveld

Simpelveld

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.M. Boon-Visser

 

Wijdenes

Drechterland

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.M. Boone

wethouder van de gemeente Westervoort

Westervoort

Westervoort

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Boonzaaijer

raadslid van de gemeente Utrechtse Heuvelrug

Doorn

Utrechtse Heuvelrug

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

jonkheer P.M. Boreel

 

Doorn

Utrechtse Heuvelrug

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

dr. H.J. Bos

 

Boxmeer

Boxmeer

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.C. Bos

 

Arnhem

Arnhem

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Bosch

 

Voorthuizen

Barneveld

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G.I. van den Bosch-Wind

 

Oosterwolde

Ooststellingwerf

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.A. Boudestein

 

Hellevoetsluis

Hellevoetsluis

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Boulaksil

 

Utrecht

Utrecht

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.G.C. Bouma-Bos

 

Arnhem

Arnhem

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.J. Bouwer-Dunnewind

 

Dalfsen

Dalfsen

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

Y. Bouwmeester-van Inge

 

Almere

Almere

16-04-2019

2019000796

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. van den Bovenkamp-Simonse

 

Waarde

Reimerswaal

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M.F. Box

 

Ulvenhout

Breda

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. ing. G.J. Braas

 

Hoorn

Hoorn

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.M. Braas

 

Westwoud

Drechterland

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.M.T. Braken-Sanders

 

Liempde

Boxtel

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.G. Brand-Sikking

 

Hoogeveen

Hoogeveen

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.A. Brasser-de Vries

 

Heemskerk

Heemskerk

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. van Breeden

 

Feanwâlden

Dantumadeel

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J.L.T. Bril-Wils

 

Hoogerheide

Woensdrecht

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.G. van den Brink

 

Laren

Laren

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M. Brink

 

Hoogeveen

Hoogeveen

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.E. Brink

 

Putten

Putten

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R. Brink

 

Wijchen

Wijchen

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. Brink-Loonstra

 

Hoogeveen

Hoogeveen

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.A.M. van den Broek

 

Venhorst

Boekel

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G.A. Broer-van Tent

 

Sittard

Sittard-Geleen

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.F. Broere

 

Well L

Bergen

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Bron

 

Nijeveen

Meppel

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.E.M. Bronzwaer-Jacobs

 

Weert

Weert

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.C. Brouwer

 

Nieuwkoop

Nieuwkoop

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D.E. de Bruijn

 

Doetinchem

Doetinchem

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.D. de Bruijn

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G. de Bruijn-Kuyvenhoven

 

's-Gravenzande

Westland

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. de Bruin

 

Middelburg

Middelburg

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. Bruins

 

Zuidwolde

De Wolden

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. Brunsman-Braakman

 

Wierden

Wierden

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. Buma-Froentjes

 

Hurdegaryp

Tytsjerksteradiel

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Buren

 

Workum

Súdwest-Fryslân

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.C. den Butter

 

Lisserbroek

Haarlemmermeer

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D. Can

 

Tilburg

Tilburg

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.A.W. Caron

 

Oosteind

Oosterhout

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.S. Chander

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.C. Choy

 

Voorburg

Leidschendam-Voorburg

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.G. Chung

 

Amsterdam

Amsterdam

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

V.A.B.M. Cillekens

 

Roermond

Roermond

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.G.M. Claassen

 

Milsbeek

Gennep

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.A.C.M. Clarijs

 

Helmond

Helmond

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

T.H.M. Clarijs-Gondrie

 

Helmond

Helmond

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.B.M. Coenen-Niellissen

 

Stramproy

Weert

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Compas

 

Venhuizen

Drechterland

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.M. Coppes

 

Horssen

Druten

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W.M. Cornelissen

 

Alphen

Alphen-Chaam

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J. Cornelissen-Moonen

 

Teteringen

Breda

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W.P.A. Corstens-Habraken

 

Helmond

Helmond

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.A.J. Couwenbergh

 

Oudenbosch

Halderberge

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.G.J.M. van Cuijk

 

Reusel

Reusel-De Mierden

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.J. Custers

 

Swalmen

Roermond

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.A. Dahlkamp

 

Sassenheim

Teylingen

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Dam

 

Zeist

Zeist

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C. van Dam

 

Velsen

Velsen

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.K. Damhuis

 

Groningen

Groningen

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.S.A. van Damme

 

Biervliet

Terneuzen

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.J.M. Dassen-Schevers

 

Gronsveld

Eijsden-Margraten

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. Davids-Zijnge

 

Valthe

Borger-Odoorn

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C. Dekker

 

Lieshout

Laarbeek

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Dekker

 

Bodegraven

Bodegraven-Reeuwijk

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.P.M. Dekkers

 

Ulvenhout

Breda

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J.L. Dekkers-Nooren

 

Ulvenhout

Breda

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.S. van Delft

 

Rijnsburg

Katwijk

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.M. Delnoye

 

Sittard

Sittard-Geleen

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.G.M. Derks

 

Sint Hubert

Mill en Sint Hubert

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D. Derksen

 

Rijssen

Rijssen-Holten

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.J. Derksen

 

Varsseveld

Oude IJsselstreek

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.D. Dierdorp-Veenhuis

 

Winterswijk

Winterswijk

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.J. van Dijk

 

Bennekom

Ede

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.P. van Dijk

 

Barendrecht

Barendrecht

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

drs. I. van Dijk

 

Bakel

Gemert-Bakel

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.P.S. van Dijk

 

Cothen

Wijk bij Duurstede

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. van Dijk-Oosting

 

Appingedam

Appingedam

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. van Dijk-Pieters

 

Barendrecht

Barendrecht

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. van Dijk-Zuidam

 

Doorn

Utrechtse Heuvelrug

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

T. van Dijk-Zwiers

 

Nunspeet

Nunspeet

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.J. Dijkema

 

Stedum

Loppersum

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.M.H. Dijkers

 

Etten-Leur

Etten-Leur

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.R. Dijkhuis

 

Beverwijk

Beverwijk

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Dijkhuis

 

Winschoten

Oldambt

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

I.K. Dijkstra

 

Drachten

Smallingerland

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.M.A.J. Dinghs

 

Castenray

Venray

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J.L. Dings

 

Elsendorp

Gemert-Bakel

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Ditewig

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.A.M. Dobbe

 

Noordwijkerhout

Noordwijkerhout

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Doelman

 

Hilversum

Hilversum

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.P.A.M. Doeswijk

 

Amsterdam

Amsterdam

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J.M. Dohmen

 

Einighausen

Sittard-Geleen

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.G.M. Dohmen

 

Einighausen

Sittard-Geleen

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

B. van den Dolder

 

Meppel

Meppel

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.P.G. Dols

 

Geleen

Sittard-Geleen

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M.A.P.G. van Dongen

 

Udenhout

Tilburg

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.M. Donicie

 

Kudelstaart

Aalsmeer

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.A.M. Donkers

 

Neerkant

Deurne

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.P.A. van Dooren

 

Weert

Weert

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. van Dort-Bakker

 

Middenbeemster

Beemster

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Driebergen RA

 

Leiden

Leiden

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.H.H. Driessen

 

Melderslo

Horst aan de Maas

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.G.M. Droog

 

Nieuwveen

Nieuwkoop

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J. Duit

 

Stadskanaal

Stadskanaal

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.M. Dullaart-Smithuis

 

Voorburg

Leidschendam-Voorburg

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S. Edrabla

 

Gouda

Gouda

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.A. Eeckhout

 

Breda

Breda

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.J.C.M. van Eenbergen-de Bok

 

Gemert

Gemert-Bakel

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.J.T. Eerden

 

Huissen

Lingewaard

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.W.J.L. van der Eerden

 

Gemonde

Sint-Michielsgestel

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.H.H. Egbertsen-van Straaten

 

Almere

Almere

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C. van der Eijk

 

Rotterdam

Rotterdam

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D.C.C. van Eijkelenburg-Teeuwen

 

Roggel

Leudal

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.M.C. Eijssen-Heffels

 

Schimmert

Nuth

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

L.J.A. Eijsvogel-van Saaze

 

Heinenoord

Binnenmaas

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C. Eleveld

 

Zuidhorn

Zuidhorn

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Elzen

 

Stadskanaal

Stadskanaal

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.J. Engel-Paulson

 

Nijbroek

Voorst

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.J. Engelblik

 

Brielle

Brielle

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.A. van het Erve

 

Emmeloord

Noordoostpolder

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C. Esenkbrink-van de Berg

 

Lelystad

Lelystad

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J. van Essen-Pouwer

 

Zaandam

Zaanstad

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.J.H. van Etten

raadslid van de gemeente Alkmaar

De Rijp

Alkmaar

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.A.M. Evers

 

Borne

Borne

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.F. Fenn-Peskens

 

Drunen

Heusden

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Fennema

 

Hurdegaryp

Tytsjerksteradiel

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Fens

secretaris van de wijkvereniging De Suikerhoek te Standdaarbuiten

Standdaarbuiten

Moerdijk

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Flach

 

Dordrecht

Dordrecht

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.J. Folmer

 

Elspeet

Nunspeet

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. Foppen

 

Nunspeet

Nunspeet

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J.G. Franken

 

Stampersgat

Halderberge

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.E.J. Franssen

 

Valkenburg

Valkenburg aan de Geul

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A. Frenken

 

Ulestraten

Meerssen

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

F.J. Freriks-Hulsegge

 

Raalte

Raalte

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.M.J. Frissen

 

Eys

Gulpen-Wittem

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.C. Frumau

 

Heerlen

Heerlen

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.J.C. de Gaay Fortman

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.J. Gallast

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. de Gans

 

Meerkerk

Vijfheerenlanden

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M. Geers

 

Dinteloord

Steenbergen

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.C.P. Geers

 

Etten-Leur

Etten-Leur

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

B.J.M. Geise

 

Capelle aan den IJssel

Capelle aan den IJssel

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T. de Gelder

 

Alblasserdam

Alblasserdam

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R. Geljon

 

De Zilk

Noordwijkerhout

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Geltink

 

Didam

Montferland

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A.M.J. van Gennip

 

Eijsden

Eijsden-Margraten

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Geurts

 

Maastricht

Maastricht

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M. de Geus

 

Herkingen

Goeree-Overflakkee

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.C. Giesen-Masselink

 

Dinxperlo

Aalten

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W.H.M. Goossen

 

Almelo

Almelo

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G.T.A.M. Gosselink-Pelgröm

 

Hengelo (Gld)

Bronckhorst

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Goudzwaard

 

Benthuizen

Alphen aan den Rijn

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. de Graaf

 

Bunschoten

Bunschoten

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.H. de Graaf

 

Borculo

Berkelland

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. de Graaff

 

Krommenie

Zaanstad

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J. La Grand

 

Bruinisse

Schouwen-Duiveland

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A.A.M. Graumans

 

Rijsbergen

Zundert

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Gravemaker

 

Egmond aan Zee

Bergen

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. Greving-Hoorn

 

Annen

Aa en Hunze

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D.J. Grevink

 

Son en Breugel

Son en Breugel

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.M. Grit-van Oosterom

 

Hattem

Hattem

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W.B.C. Grob-Schotman

 

Westervoort

Westervoort

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.J.G. de Groot

 

Rosmalen

's-Hertogenbosch

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.A. de Groot

 

Enschede

Enschede

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

T.L.M. de Groot

 

Terneuzen

Terneuzen

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J. Groote

 

Beilen

Midden-Drenthe

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J.J. Gruca

 

Terheijden

Drimmelen

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.E. Guis

 

Hendrik-Ido-Ambacht

Hendrik-Ido-Ambacht

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C.J.H. van Gurp

 

Ossendrecht

Woensdrecht

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.J. de Haan

 

Brakel

Zaltbommel

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. de Haan

 

Nunspeet

Nunspeet

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. den Haan-Zaal

 

Hazerswoude-Dorp

Alphen aan den Rijn

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.J.M. van Haandel

 

Boekel

Boekel

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

K. Haanstra

 

Vierpolders

Brielle

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.A.E. van Haastert

 

Zoeterwoude

Zoeterwoude

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

P. Hagestein-van Gameren

 

Ridderkerk

Ridderkerk

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Hammink

 

Almelo

Almelo

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

N. Hanoman

 

Culemborg

Culemborg

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Hansma

 

Ee

Dongeradeel

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.M.I. Hanssen-Aggenbach

 

Middelburg

Middelburg

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Hardenberg

 

Ter Aar

Nieuwkoop

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. Harder-Put

 

Eerbeek

Brummen

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.A. van Haren

 

Roosendaal

Roosendaal

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.A.M. Haring

raadslid van de gemeente Bergen

Bergen

Bergen

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

ir. W. Harkema

 

Hoofddorp

Haarlemmermeer

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D.G. Harms-Kamping

 

Schoonebeek

Emmen

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

S.M. Harthoorn-de Bart

 

Hoedekenskerke

Borsele

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. den Hartog

 

Nieuwland

Zederik

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

L.J.E. Has-Molkenboer

 

Loosdrecht

Wijdemeren

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.A. Hattink

 

Maasdam

Binnenmaas

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.W. Hazendonk

 

Hoogerheide

Woensdrecht

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.R. Heddema

 

Groningen

Groningen

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

L.C. Heerink-Markus

 

Ootmarsum

Dinkelland

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.M. Heesters

 

Reusel

Reusel-De Mierden

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.J. van der Heijden

 

Volkel

Uden

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J.M. van Heijst

 

Nijmegen

Nijmegen

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

ing. G.H.W.M. Helmich

 

Naaldwijk

Westland

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.G.M. Hendriks

 

Den Bommel

Goeree-Overflakkee

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.J.M.G. Hendriks

 

Doornenburg

Lingewaard

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

T.J.C. Hendriks-Kersten

 

Gassel

Grave

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G.H. Hendriksen-Bulten

 

Doetinchem

Doetinchem

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.F.C.E. Hennen

 

Spaubeek

Beek

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.F.J.M. Hermans

 

Bladel

Bladel

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M.L.A. Hermans

 

Eindhoven

Eindhoven

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.A. van Herpen

 

Woudrichem

Woudrichem

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

E. Hesselink

 

Nijverdal

Hellendoorn

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M. Hesselink

 

Lemele

Ommen

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W.A. Hesselink-Ligtenberg

 

Nijverdal

Hellendoorn

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

Z.A. Hessels-Stellink

 

Havelte

Westerveld

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.H. van Heusden

 

Aalst

Zaltbommel

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.M.J. Hikspoors

 

Liessel

Deurne

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W. Hindriks

 

Bergentheim

Hardenberg

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. Hindriks-Slot

 

Bergentheim

Hardenberg

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.C. van Hinte-Wenckebach

 

Twello

Voorst

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S. Hira

 

Zoetermeer

Zoetermeer

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.S.M. Hoefnagel

 

Velp

Grave

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.D. Hoek

 

Katwijk

Katwijk

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.E. Hoek

 

Rhoon

Albrandswaard

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. Hoek-van Duijn

 

Katwijk

Katwijk

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.G.M. Hoekman

 

Zalk

Kampen

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N. van der Hoest

raadslid van de gemeente Reimerswaal

Yerseke

Reimerswaal

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T. Hoetink

 

Diepenveen

Deventer

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.M.K. Hoex

 

Kronenberg

Horst aan de Maas

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

K. Hogenes-van Bostelen

 

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Hollander

 

Welsum

Olst-Wijhe

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.J. Holswilder

 

Leiden

Leiden

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Holt

 

Castricum

Castricum

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. Honingh-Verburg

 

Zuiderwoude

Waterland

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.H.T. Honselaar-Polhuis

 

Andijk

Medemblik

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

ir. D. Hoogerkamp

 

Haren

Haren

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

N.A. Hoogeveen

 

Alphen aan den Rijn

Alphen aan den Rijn

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.H.C.J. de Hoogh

 

Oosteind

Oosterhout

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H. Hop-van Olst

 

Elburg

Elburg

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.J.J.M. Hoppenreijs

 

Afferden

Bergen

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. van der Horst

 

Veenoord

Emmen

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.A. van der Horst

 

Kampen

Kampen

9-4-2019

2019000702

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. van Houcke

 

Sluiskil

Terneuzen

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. den Houter

 

Dordrecht

Dordrecht

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. van Houwelingen-Huijzers

 

Dordrecht

Dordrecht

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.F. Hoving

 

Wijk bij Duurstede

Wijk bij Duurstede

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. Huijbregsen

 

Goes

Goes

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.G.L.M. Huisman-van Berkel

 

Geldermalsen

Geldermalsen

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P. Huitsingh

 

Zijldijk

Loppersum

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.F. Hulsen

 

Leende

Heeze-Leende

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.J. Hulsenboom

 

Waalwijk

Waalwijk

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Hummel

 

Haulerwijk

Ooststellingwerf

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.G.M. Hurkens

 

Haps

Cuijk

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H.M.J.E. Hurkmans-van Kuijk

 

Leende

Heeze-Leende

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

N. Huurman-Zeeman

 

Marken

Waterland

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. A.G.F. ter Huurne

 

Oosterbeek

Renkum

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

H. Imminga-Westerdijk

 

Hoogezand

Hoogezand-Sappemeer

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.E.W.M. Indenkleef-Niellissen

 

Stramproy

Weert

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. van Ittersum

 

Klarenbeek

Apeldoorn

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.G.A.P. Jacobs

 

Beugen

Boxmeer

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.G. de Jager

 

Lunteren

Ede

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.C.L.M. Jansen

 

Terborg

Oude IJsselstreek

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.D.S. Jansen

 

Nieuw-Vennep

Haarlemmermeer

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

C.W. Jansen-Raven

 

Leiderdorp

Leiderdorp

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M. Jansma

 

Haule

Ooststellingwerf

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.G.M. Janssen

 

Hummelo

Bronckhorst

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J.A. Janssen

 

Gendt

Lingewaard

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.M.T.M. Janssen

 

Hegelsom

Horst aan de Maas

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

K.T.M. Janssen

 

Cuijk

Cuijk

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

L.J.G. Janssen

 

Valkenburg

Valkenburg aan de Geul

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.H.G. Janssen

 

Volkel

Uden

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

F.L. Janssens

 

Valkenswaard

Valkenswaard

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. Jaspers

 

Den Ham

Twenterand

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.J.J. Jeuken

 

Boxmeer

Boxmeer

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. de Jong

 

Bergambacht

Krimpenerwaard

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

mr. dr. C.J. de Jong

 

Baarle-Nassau

Baarle-Nassau

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

I. de Jong

 

Goor

Hof van Twente

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.M. de Jong

 

Alphen

West Maas en Waal

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.C.J. de Jong

 

Eijsden

Eijsden-Margraten

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

M. de Jong-Teeuwen

 

Bergambacht

Krimpenerwaard

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

ir. J.T. de Jonge

 

Bennekom

Ede

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Jongejan

 

Middelharnis

Goeree-Overflakkee

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.M.I. Jongerius

 

Odijk

Bunnik

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A. de Jongh-van der Wulp

 

Westmaas

Binnenmaas

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J. Jongma

 

Amstelveen

Amstelveen

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H. Jongsma

 

Roden

Noordenveld

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.G. Jonker

 

Uitgeest

Uitgeest

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.M.A. Jonkhout

 

Geulle

Meerssen

25-1-2019

2019000131

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Jonkman

 

Roermond

Roermond

20-12-2018

2018002390

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

ir. A. de Joode

 

’s-Gravenhage

’s-Gravenhage

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Joosse

 

Zwijndrecht

Zwijndrecht

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

D.J.M.M. Jordans-van der Pluijm

 

Swalmen

Roermond

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T. Kalk

 

Groningen

Groningen

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.G.L. Kamerbeek

 

Doesburg

Doesburg

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.C. Kamp

 

Puttershoek

Binnenmaas

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.M. Kamperman

 

Gouda

Gouda

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Kant

 

Woudrichem

Woudrichem

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.C. Kanters

 

Elsendorp

Gemert-Bakel

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

A.M.A. Kanters-Mezenberg

 

Elsendorp

Gemert-Bakel

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.J.M. Kappen

 

Rosmalen

's-Hertogenbosch

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G. Karmelk

 

Monnickendam

Waterland

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

drs. G. Karssenberg

 

Amersfoort

Amersfoort

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

N. Kastelein-Gentenaar

 

Hoofddorp

Haarlemmermeer

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G. Kat-Prins

 

Hoogeveen

Hoogeveen

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

F.C.M. Kemmeren-van de Schoot

 

Kaatsheuvel

Loon op Zand

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

T.P. Kemperman-Pors

 

Huissen

Lingewaard

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.A.J. Kengen

 

Valkenburg

Valkenburg aan de Geul

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.W. Kers

 

Borculo

Berkelland

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

E.M.P.H. Kers-Meijers

 

Klundert

Moerdijk

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

P.P.A.M. Kers-Schmit

 

Vught

Vught

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D. Ketting

 

Ridderkerk

Ridderkerk

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S. Keun

 

Norg

Noordenveld

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.G. de Kinderen

 

Valkenswaard

Valkenswaard

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.F.C.M. Klaassen

 

Sambeek

Boxmeer

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

S.C.W. Klazen

 

Tilburg

Tilburg

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

G.A. Klein Lebbink

 

Halle

Bronckhorst

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.G.A. Klein Lebbink-Fokkink

 

Halle

Bronckhorst

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Klein Swormink

 

Twello

Voorst

25-1-2019

2019000132

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C. Kloet

 

Goes

Goes

26-11-2018

2018002142

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W.A.C. Klomp

 

Steensel

Eersel

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.J. van der Knaap

 

Wateringen

Westland

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

G. Knol-Rietman

 

Doorwerth

Renkum

22-2-2019

2019000406

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.E.M.J. Knops

 

Beek

Beek

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.H. Kock

 

Rotterdam

Rotterdam

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.L. Kodde

 

Dronten

Dronten

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

P.A. Koeman

raadslid van de gemeente Reimerswaal

Krabbendijke

Reimerswaal

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W.R. Koerhuis-Aalbers

 

Zwartsluis

Zwartewaterland

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

C. Koevoet

 

Maassluis

Maassluis

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

T.G. Köhler

 

Spaarndam

Haarlemmerliede en Spaarnwoude

10-12-2018

2018002247

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J.W. Kok-Albers

 

De Meern

Utrecht

19-3-2019

2019000559

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. Kok-Drost

 

Soest

Soest

20-11-2018

2018002050

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.H. Kolk

 

Hall

Brummen

31-10-2018

2018001922

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

J. van der Kolk-Biersteker

 

Markelo

Hof van Twente

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.J.H. Koning

 

De Goorn

Koggenland

1-4-2019

2019000650

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A. Koopmans

 

Wagenborgen

Delfzijl

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J. Koppelaar

 

Zwijndrecht

Zwijndrecht

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

M.S.J.C. Korsten

 

Sint-Oedenrode

Meierijstad

20-11-2018

2018002051

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

J.G. Koster

 

Zaandam

Zaanstad

12-2-2019

2019000287

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

A.H. Kouwenhoven

 

Noordhoek

Moerdijk

27-11-2018

2018002162

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

P.M.J. van Kreij-van den Hurk

 

Berlicum

Sint-Michielsgestel

12-11-2018

2018001998

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

D.J. van Krieken

 

Langerak

Molenwaard

7-3-2019

2019000454

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

H.W. de Krijger

 

Afferden

Druten

19-2-2019

2019000353

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

W. Kroezen

 

Nieuweroord

Hoogeveen

19-3-2019

2019000558

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

vrouw

W.G.J. Kromhof-Gunneman

 

Enschede

Enschede

26-3-2019

2019000609

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man

R.H.R. Kronenburg

 

Maarssen

Stichtse Vecht

25-1-2019

2019000133

Lid in de Orde van Oranje-Nassau

man