Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Centraal Stembureau's (cluster)Staatscourant 2017, 9032Centraal Stembureau

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal,

Gelet op artikel I 17 van de Kieswet;

Maakt bekend dat voor de op 15 maart 2017 te houden verkiezing de volgende geldige kandidatenlijsten zijn ingeleverd:

Kieskring 1: Groningen

Lijst 1 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

3

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Wassenaar

4

van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

5

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

6

Dekker, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

7

Visser, B. (Barbara) (v)

Zaanstad

8

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

9

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Hof van Twente

10

Azmani, M. (Malik) (m)

Dalfsen

11

Wiersma, A.D. (Dennis) (m)

Utrecht

12

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

13

van ’t Wout, B. (Bas) (m)

Hoeven

14

Becker, B. (Bente) (v)

’s-Gravenhage

15

Duisenberg, P.J. (Pieter) (m)

’s-Gravenhage

16

Hermans, S.T.M. (Sophie) (v)

Amsterdam

17

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

18

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

19

Yeşilgöz-Zegerius, D. (Dilan) (v)

Amsterdam

20

Rutte, A.C.L. (Arno) (m)

Groningen

21

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

’s-Gravenhage

22

Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m)

Tervuren (BE)

23

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

24

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

25

van den Bosch, A. (Albert) (m)

Zaltbommel

26

El Yassini, Z. (Zohair) (m)

Utrecht

27

Dijkstra, R.J. (Remco) (m)

Lienden

28

Wörsdörfer, M. (Martin) (m)

’s-Gravenhage

29

Weverling, A. (Arne) (m)

Naaldwijk

30

Nijkerken-de Haan, C.N.A. (Chantal) (v)

Schinveld

31

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

32

van Oosten, F. (Foort) (m)

Schiedam

33

Koopmans, S.M.G. (Sven) (m)

Hoofddorp

34

Middendorp, J. (Jan) (m)

Amsterdam

35

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

36

van Keulen, J.M. (Joost) (m)

Groningen

37

Laan-Geselschap, A.J.M. (Antoinette) (v)

Rotterdam

38

Tielen, J.Z.C.M. (Judith) (v)

Utrecht

39

Veldman, H.S. (Hayke) (m)

Nijmegen

40

Heerema, R.J. (Rudmer) (m)

Alkmaar

41

van Haga, W.R. (Wybren) (m)

Haarlem

42

de Lange, L.A. (Leendert) (m)

Noordwijk

43

van Gent, T. (Tobias) (m)

Middelburg

44

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

’s-Gravenhage

45

Van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

46

Aartsen, A.A. (Thierry) (m)

Breda

47

Regterschot, K. (Kelly) (v)

Landgraaf

48

Smals, B.M.G. (Bart) (m)

Delft

49

Pauwels-Paauw, M.S. (Mirjam) (v)

Ruinen

50

Bolkestein, M.N. (Martijn) (m)

Aerdenhout

51

Snoeren, M.A.J. (Mark) (m)

Nieuwegein

52

Heemskerk, J.J. (Jacco) (m)

Bussum

53

Tönjann-Levert, W.E. (Wendelien) (v)

Oegstgeest

54

van Rijn, R.K. (Robert) (m)

Aalsmeer

55

de Reus, J. (Jan) (m)

Lelystad

56

Dral, R.M. (Rosemarijn) (v)

Oostzaan

57

Korting, I.A. (Irene) (v)

Swifterbant

58

Arends-Drijver, K. (Kathy) (v)

Bergschenhoek

59

Lock, K.P. (Krijn) (m)

Enschede

60

Hoekstra, F. (Falco) (m)

Heerhugowaard

61

van Schie, A.G. (André) (m)

Utrecht

62

Struijlaart, E. (Erik) (m)

Purmerend

63

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

64

Jacobs, B. (Barry) (m)

Bergen op Zoom

65

Elbertsen, J. (Jenny) (v)

Apeldoorn

66

van Dijk, S. (Saskia) (v)

IJsselstein

67

Mos, J. (Jasper) (m)

Dordrecht

68

Böcker, B.M. (Linda) (v)

Delft

69

de Rijk, R.H. (Roeland) (m)

Moskou (RU)

70

Welter, Y. (Yvonne) (v)

Abcoude

71

Derks, N.G. (Nick) (m)

Wijchen

72

Joziasse, M. (Miranda) (v)

Almere

73

Bevers, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

74

Prins, A.J. (Anja) (v)

Apeldoorn

75

Huisman-Peelen, H. (Hennie) (v)

Texel

76

Bonnevits-de Jong, L. (Laurine) (v)

Berkel en Rodenrijs

77

Lochtenberg, D.S.K. (Dylan) (m)

Veenendaal

78

Larson, C.R. (Crys) (v)

Ouderkerk aan de Amstel

79

Zevenbergen, E.F.A. (Frederik) (m)

Leiden

80

van der Weijden, M. (Maarten) (m)

Waspik

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Asscher, L.F. (Lodewijk) (m)

Amsterdam

2

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

3

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

4

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

5

van Dijk, G.J. (Gijs) (m)

Den Burg

6

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

7

Nijboer, H. (Henk) (m)

Groningen

8

van den Hul, K.A.E. (Kirsten) (v)

’s-Gravenhage

9

Moorlag, W.J. (William) (m)

Winsum

10

Ploumen, E.M.J. (Lilianne) (v)

Amsterdam

11

Kerstens, J.W.M. (John) (m)

Arnhem

12

de Kock, J.C.M. (Joke) (v)

Terheijden

13

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

14

Volp, M.J. (Marith) (v)

Haarlem

15

Moti, R. (Richard) (m)

Rotterdam

16

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

17

Servaes, M. (Michiel) (m)

Voorburg

18

Bozkurt, E. (Emine) (v)

Zaandam

19

van der Linde, I.M. (Ilco) (m)

Amsterdam

20

Oosterbaan, C. (Christa) (v)

West-Terschelling

21

Mohandis, M. (Mohammed) (m)

Gouda

22

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

23

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Haarlem

24

Maij, M.E. (Marit) (v)

’s-Gravenhage

25

de Kort, M.V. (Martijn) (m)

Vught

26

Roopram, R.D. (Reshma) (v)

Barendrecht

27

Hoogland, D. (Duco) (m)

Rotterdam

28

Schellekens, G.M.M. (Giselle) (v)

Nijmegen

29

de Vries, A.A. (Albert) (m)

Middelburg

30

Biemans, M.S. (Mirthe) (v)

Amsterdam

31

Brouwer, H. (Harm) (m)

Eelderwolde

32

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

33

Reinaerts, J.L.H. (Joost) (m)

Heerlen

34

Dibi, B. (Bouchra) (v)

Utrecht

35

van Drooge, S.W. (Bas) (m)

Amsterdam

36

Asante, A.A. (Amma) (v)

Badhoevedorp

37

Ünver, E. (Emre) (m)

Amsterdam

38

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

39

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

40

Hedin-Penninx, A. (Anna-Lena) (v)

Silvolde

41

Deen, B. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

42

Vorselman-Derksen, C.H.W.J. (Cindy) (v)

Assen

43

Pentenga, F. (Erik) (m)

Spaarndam

44

van den Boogaard, A. (Anna) (v)

Leiden

45

van Laar, R.P. (Roelof) (m)

Oegstgeest

46

Schrofer, T.T. (Tamar) (v)

Amsterdam

47

van Houwelingen, H.E.F. (Heino) (m)

’s-Gravenhage

48

Mulder, M.A. (Marinka) (v)

Culemborg

49

Bolhuis, W.D. (Wimar) (m)

’s-Gravenhage

50

Günal-Gezer, S. (Sultan) (v)

Uden

51

Staal, J.J. (Jelmer) (m)

Leeuwarden

52

Boot, E. (Els) (v)

Rotterdam

53

Chahim, M. (Mohammed) (m)

Helmond

54

Koenders, P.T.C. (Petra) (v)

Breda

55

Breederveld, R. (Roy) (m)

’s-Gravenhage

56

Menenti, L.M.E. (Laura) (v)

’s-Gravenhage

57

van de Burgt, R.H.M. (Richard) (m)

Geldrop

58

Repetur, M.E. (Lou) (v)

Utrecht

59

Akrouh, S. (Saami) (m)

Hilversum

60

Engbers, A.H.M.G. (Anita) (v)

Gouda

61

Ronnes, T.L. (Thomas) (m)

Amsterdam

62

Wijntuin, P.M. (Peggy) (v)

Rotterdam

63

Brouwers, L.W.L. (Luc) (m)

Milsbeek

64

van Zantvoort, A.H.G. (Anja) (v)

Zoetermeer

65

Cohen, F. (Fred) (m)

Amsterdam

66

Dankert, A.T. (Anne) (v)

’s-Gravenhage

67

Bouteibi, H. (Hafid) (m)

Eindhoven

68

Voigt, I. (Ivonne) (v)

Venray

69

Schuurman Hess, J.N. (Jan) (m)

Kats

70

Klomp, B.C.D. (Denise) (v)

Amsterdam

71

Keizer, H.M. (Marco) (m)

Drachten

72

Houben, T.A.H. (Tirza) (v)

Roermond

73

van ’t Zelfde, E.R.M. (Eric) (m)

Schiedam

74

Doevendans, S.S. (Sandra) (v)

Amsterdam

75

de Haan, F.G. (Foppe) (m)

Nes

76

Bloemhoff, C.E. (Carine) (v)

Groningen

77

van de Kolk, J.W. (Jan-Willem) (m)

Stadskanaal

78

Broekhuizen-Smit, L.K. (Laura) (v)

Winschoten

79

Plandsoen, B. (Ben) (m)

Leek

80

Schollema, B. (Bé) (m)

Groningen

Lijst 3 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

’s-Gravenhage

3

Maeijer, V. (Vicky) (v)

Krimpen aan den IJssel

4

Markuszower, G. (Gidi) (m)

Amstelveen

5

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

’s-Gravenhage

6

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rockanje

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

’s-Gravenhage

9

Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v)

Venlo

10

Beertema, H.J. (Harm) (m)

Voorburg

11

de Graaf, M. (Machiel) (m)

’s-Gravenhage

12

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

13

de Roon, R. (Raymond) (m)

’s-Gravenhage

14

van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v)

Amstelveen

15

Mulder, E. (Edgar) (m)

Zwolle

16

Gerbrands, K. (Karen) (v)

’s-Gravenhage

17

de Jong, L.W.E. (Léon) (m)

’s-Gravenhage

18

Popken, G.J.F. (Gabriëlle) (v)

’s-Gravenhage

19

Kops, A. (Alexander) (m)

Nijmegen

20

van Aalst, R.R. (Roy) (m)

Hengelo

21

van Dijk, E. (Emiel) (m)

Gilze

22

Housmans, R.W.P.E. (Robert) (m)

Born

23

Jansen, C.A. (Chris) (m)

Almere

24

de Vree, J.H. (Henk) (m)

Hardinxveld-Giessendam

25

Aardema, M. (Max) (m)

Drachten

26

van Dijk, A.J.A. (Toon) (m)

Almere

27

de Winter, D. (Daniëlle) (v)

’s-Gravenhage

28

Bezaan, I.A. (Ilse) (v)

Blaricum

29

Kardol, J.C. (Joyce) (v)

Helmond

30

Vlottes, E. (Elmar) (m)

Apeldoorn

31

de Jong, R.G.J. (Rob) (m)

Haarlem

32

van Pijkeren, J. (An) (v)

Bunschoten-Spakenburg

33

Rijken, J.J. (Jeffrey) (m)

Pernis Rotterdam

34

IJssennagger, H. (Han) (m)

Bilthoven

35

van Deún, H. (Henk) (m)

Utrecht

36

Vermeer, T.F. (Tim) (m)

’s-Gravenhage

37

Buitelaar, O.S.J. (Olaf) (m)

Almere

38

Dulfer, T.F. (Tessa) (v)

Papendrecht

39

Boon, M.C.H. (Maikel) (m)

Bergen op Zoom

40

Braam, E.G.T. (Ed) (m)

Rijswijk

41

Ludriks, M.S. (Menno) (m)

Uithoorn

42

Choenni, N.A. (Nathalie) (v)

Oosterhout

43

Roks, L.A.G. (Louis) (m)

Etten-Leur

44

Thiadens, F.M. (Folkert) (m)

Rotterdam

45

van Hees, E.P.G. (Elias) (m)

’s-Gravenhage

46

Kooman, C.V.A. (Caroline) (v)

Sluiskil

47

van der Sluijs, D.J. (Dannij) (m)

Uitgeest

48

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Steensel

49

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

50

van Strien, G.A. (Gom) (m)

Arcen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

2

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

3

Marijnissen, L.M.C. (Lillian) (v)

Oss

4

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

5

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

6

Beckerman, S.M. (Sandra) (v)

Groningen

7

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

8

Kwint, J.P. (Peter) (m)

Amsterdam

9

van Kent, B. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

10

Laçin, C. (Cem) (m)

Rotterdam

11

Futselaar, F.W. (Frank) (m)

Zwolle

12

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Utrecht

13

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Amersfoort

14

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

15

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

16

Alkaya, M.Ö. (Mahir) (m)

Amsterdam

17

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

18

Olders, D.W.J. (Diederik) (m)

Rotterdam

19

Heerschop, A.H.J. (Ton) (m)

Tegelen

20

Meijer, A.M. (Ad) (m)

Amersfoort

21

Maes, S.A.A. (Bas) (m)

Breda

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

van Dijk-van Leeuwen, S.Y. (Sun Yoon) (v)

Rotterdam

24

de Wit, D.H. (Daniël) (m)

Amsterdam

25

Peterse, B. (Bert) (m)

Weert

26

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

27

Boerwinkel, E.M.J. (Hans) (m)

Doetinchem

28

Hamerslag, P.H. (Patty) (v)

’s-Hertogenbosch

29

Buskoop, B. (Bram) (m)

Diemen

30

Temmink, N.G.J. (Nicole) (v)

Amsterdam

31

de Ridder, N. (Nina) (v)

Beverwijk

32

van Sluijs, D. (Denise) (v)

Emmeloord

33

Akhiat, A. (Aïsha) (v)

’s-Gravenhage

34

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

35

Dijk, J.P. (Jimmy) (m)

Groningen

36

de Vos, A. (Anita) (v)

Zonnemaire

37

Bekkering, I.H. (Ineke) (v)

Hoogeveen

38

Staarink, I. (Inez) (v)

Leiden

39

Müller, G.J.N. (Nils) (m)

Warnsveld

40

Feenstra, F. (Fenna) (v)

Sneek

41

Olierook, M.W. (Marcel) (m)

Wijdenes

42

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo (O)

43

Helmer-Englebert, R.D. (Renske) (v)

Nijmegen

44

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

45

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

46

Schut, E. (Esther) (v)

Meppel

47

Rozema, H.F. (Harry) (m)

Appingedam

48

de Koe, H.E. (Hillie) (v)

Lemmer

49

Futselaar, J.E.L. (Annelies) (v)

Enschede

50

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

Lijst 5 CDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

2

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Edam-Volendam

3

Peters, W.P.H.J. (René) (m)

Oss

4

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

5

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

6

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Horst aan de Maas

7

Heerma, P.E. (Pieter) (m)

Purmerend

8

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

9

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

10

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

11

Kuik, A. (Anne) (v)

Groningen

12

van Dam, C.J.L. (Chris) (m)

’s-Gravenhage

13

Mulder, A.H. (Agnes) (v)

Assen

14

Rog, M.R.J. (Michel) (m)

Haarlem

15

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

16

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Sittard

17

Ronnes, H.A.G. (Erik) (m)

Boxmeer

18

van den Berg-Jansen, J.A.M.J. (Joba) (v)

Goes

19

Slootweg, E.J. (Evert Jan) (m)

Bennekom

20

Geluk-Poortvliet, L.W.D. (Lenny) (v)

Zeist

21

Palland, H.M. (Hilde) (v)

Kampen

22

de Pater-Postma, W.L. (Wytske) (v)

’s-Gravenhage

23

Terpstra, J.H. (Julius) (m)

Leiden

24

Steenbakkers, S.P.M.F. (Stijn) (m)

’s-Hertogenbosch

25

van den Anker, G.P. (Gerard) (m)

Hedel

26

Heijnen, V.L.W.A. (Vivianne) (v)

Maastricht

27

den Bak, S.W. (Sebastiaan) (m)

Utrecht

28

Schotman, C.J. (Chris) (v)

Dronten

29

Erkel, P. (Arjan) (m)

Rotterdam

30

Zwinkels, C.C.M. (Karin) (v)

Monster

31

Hanemaaijer, E. (Esther) (v)

Dokkum

32

Hutten, G.J. (Jan) (m)

Arnhem

33

Kip, M. (Marischa) (v)

’s-Gravenhage

34

van Mierlo, E.J.F.M. (Eugène) (m)

Almelo

35

de Korte-Verhoef, M.C. (Ria) (v)

Baambrugge

36

Bergkamp, B. (Bob) (m)

Breda

37

de Haan, J. (Jan-Jaap) (m)

Leiden

38

van Opstal, J.M.M. (Jochgem) (m)

Berlijn (DE)

39

Gardeniers, B.H.M. (Barbara) (v)

Amsterdam

40

Bal, M. (Mustafa) (m)

Gorinchem

41

Vrugt, R. (René) (m)

Alphen aan den Rijn

42

van Dekken, B. (Bart) (m)

Zuidwolde

43

Vloet, W.J.M.M. (Wiljan) (m)

Schiedam

44

von Martels, M.R.H.M. (Maurits) (m)

Dalfsen

45

van der Broek, J.M.A.R. (Roy) (m)

Schinnen

46

Bakker, G.J. (Gert-Jan) (m)

’s-Gravenhage

47

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Amsterdam

48

Jager, M.J. (Marc) (m)

Haren

49

Helmantel, H.F.N. (Henk) (m)

Westeremden

50

van Leeuwen, J. (Hannie) (v)

Rotterdam

Lijst 6 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van Veldhoven, S. (Stientje) (v)

Rijswijk

3

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

4

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

5

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

6

Bergkamp, V.A. (Vera) (v)

Amsterdam

7

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amersfoort

8

van Meenen, P.H. (Paul) (m)

Leiden

9

Paternotte, J.M. (Jan) (m)

Amsterdam

10

Van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

’s-Gravenhage

11

Sjoerdsma, S.W. (Sjoerd) (m)

’s-Gravenhage

12

Jetten, R.A.A. (Rob) (m)

Nijmegen

13

Van Eijs, J.M. (Jessica) (v)

Eindhoven

14

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

15

Groothuizen, M. (Maarten) (m)

Nijmegen

16

Bouali, A. (Achraf) (m)

Amsterdam

17

Raemakers, R. (Rens) (m)

Neer

18

Diertens, A.E. (Antje) (v)

Groningen

19

de Groot, T.C. (Tjeerd) (m)

Haarlem

20

den Boer, M.G.W. (Monica) (v)

Maasdam

21

Sienot, M.F. (Matthijs) (m)

Utrecht

22

Sneller, J.C. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

23

Schonis, R.A.J. (Rutger) (m)

Middelburg

24

van Beukering-Huijbregts, M.J.T.G. (Marijke) (v)

IJsselstein

25

Meijer, A.A. (Arend) (m)

Waalwijk

26

Eurlings-Tonnaer, F.M.C.L. (Franca) (v)

Maastricht

27

Ramlal, M.R. (Munish) (m)

Rotterdam

28

van Bemmel, M.E. (Martine) (v)

Almere

29

Lamers, C.B.M. (Kristie) (v)

Nijmegen

30

van Essen, J. (Jaimi) (m)

Losser

31

Verbrugge-Wormgoor, D.C. (Dina) (v)

Vlissingen

32

van der Laan, J.M.P. (Jeanet) (v)

Lisse

33

Zarroy, N. (Noureddine) (m)

Helmond

34

Winkel, B.T. (Bastiaan) (m)

’s-Gravenhage

35

Bamenga, P. (Mpanzu) (m)

Eindhoven

36

Sanders, N.P.C. (Noëlle) (v)

Amersfoort

37

Guernaoui, R. (Rachid) (m)

’s-Gravenhage

38

Kat, H. (Hülya) (v)

IJmuiden

39

Keij, E.J. (Eelco) (m)

Nijmegen

40

Bosman, A.M. (Marijn) (v)

Amsterdam

41

Schukking, S.S. (Sietze) (m)

Jirnsum

42

Schepel, W.D. (Wibo) (m)

Voorburg

43

Glastra van Loon, J.H. (Jan) (m)

Heesch

44

van Vugt, T. (Thierry) (m)

Gouda

45

van Dun, C.M. (Corine) (v)

Utrecht

46

Wirken, S.T. (Stefan) (m)

Amsterdam

47

de Smoker-van Andel, N. (Nelleke) (v)

Dordrecht

48

Hoogeveen, T.C. (Carmen) (v)

Emmen

49

Terlouw, G. (Bert) (m)

Raalte

50

Ross, H.J. (Dick) (m)

Elst

Lijst 7 ChristenUnie

Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

2

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

3

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

4

Dik-Faber, R.K. (Carla) (v)

Veenendaal

5

Bruins, E.E.W. (Eppo) (m)

Alphen aan den Rijn

6

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

7

Ceder, D.G.M. (Don) (m)

Amsterdam

8

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk

9

Drost, N. (Nico) (m)

Rhenen

10

Gooijer-Medema, J.K. (Joëlle) (v)

Delft

11

Huisman, G.W. (Gerben) (m)

Leeuwarden

12

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

13

Tijhof, B.D. (Bert) (m)

Rijssen

14

Grinwis, P.A. (Pieter) (m)

’s-Gravenhage

15

Vlieg-Kempe, H.A. (Harmke) (v)

Assen

16

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

17

Janssen, J. (Jannes) (m)

Hardenberg

18

Heuvelink, M.E.C. (Marijke) (v)

Oudheusden

19

van ’t Foort, S. (Sander) (m)

Renswoude

20

Treurniet-Klapwijk, W.A. (Willemien) (v)

Middelburg

21

Mostert, I.G. (Gerard) (m)

Katwijk

22

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

23

Ebid, E.K. (Esam) (m)

Eindhoven

24

Hofstra, H.J. (Harold) (m)

Lelystad

25

Kumar, A.D.J.M. (Anil) (m)

’s-Gravenhage

26

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

27

Visser, B. (Ben) (m)

Scherpenzeel

28

Kaper-Hartenberg, E.T. (Esther) (v)

Kortenhoef

29

Krins, J.T. (Theo) (m)

Gouda

30

Schuring, H. (Heimen) (m)

Barneveld

31

van Tatenhove-Meesen, J.A. (Ankie) (v)

Berkel en Rodenrijs

32

Joosten-Leijendekker, J.M.J. (Janny) (v)

Enschede

33

Zuidervaart, L.M. (Loes) (v)

Arnhem

34

Jaspers Faijer, B. (Bart) (m)

Rouveen

35

Jongman-Mollema, I.M. (Inge) (v)

Groningen

36

de Haan, J.T. (Jesse) (m)

Maastricht

37

Baars, H.C. (Dico) (m)

Meerkerk

38

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

39

Klein, A.C. (Annacarina) (v)

Amsterdam

40

Seyed Mehdi, F. (Farshid) (m)

Almere

41

Kooij-Bas, A.E. (Els) (v)

IJsselstein

42

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

43

van den Berg, G. (Gert) (m)

Nunspeet

44

Balootje, I.S. (Ixora) (v)

Rotterdam

45

van Zaalen, F.P. (Frans) (m)

Rhoon

46

Haga, A. (Anja) (v)

Dokkum

47

van der Spoel, P.L.R. (Ron) (m)

Amersfoort

48

Stoorvogel, H. (Henk) (m)

Zwolle

49

van der Veer, A. (Arie) (m)

Zwolle

50

Bottenbley, O.E. (Orlando) (m)

Drachten

Lijst 8 GROENLINKS

Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Gravenhage

2

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

3

van der Lee, T.M.T. (Tom) (m)

Amsterdam

4

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

5

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

de Jonge van Ellemeet, C.E. (Corinne) (v)

Abcoude

8

Özdil, Z. (Zihni) (m)

Amsterdam

9

Snels, B.A.W. (Bart) (m)

Utrecht

10

van Ojik, A. (Bram) (m)

Amsterdam

11

Kröger, S.C. (Suzanne) (v)

Amsterdam

12

Özütok, N. (Nevin) (v)

Amsterdam

13

Smeulders, P.H.M. (Paul) (m)

’s-Hertogenbosch

14

Westerveld, E.M. (Lisa) (v)

Nijmegen

15

Bromet, L. (Laura) (v)

Monnickendam

16

Renkema, W.J.T. (Wim-Jan) (m)

Meppel

17

van Essen, H.P. (Huib) (m)

Utrecht

18

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

Tholen

19

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Leeuwarden

20

van den Nieuwenhuijzen-Wittens, T.J.H. (Tom) (m)

Utrecht

21

Mahtab, I.A.F. (Ilias) (m)

Leiden

22

Bouwkamp, C.C. (Cathelijne) (v)

Arnhem

23

van den Bosch, D. (Dirk) (m)

Leiden

24

van der Steenhoven, M.V. (Maya) (v)

Leiden

25

Bonte, A. (Arno) (m)

Rotterdam

26

van der Kleij, A.M. (Marion) (v)

Mechelen

27

Kuipers, J.N. (Hans) (m)

Meppel

28

Arnoldussen, J. (Jonne) (m)

Amsterdam

29

Duursma, J. (Janet) (v)

Delden

30

Önder, A. (Armağan) (v)

Tiel

31

Vintges, V.A.M. (Volkert) (m)

Nijmegen

32

Bashara, S.R. (Samir) (m)

Hoorn

33

Bellemakers, H.A. (Huub) (m)

Nijmegen

34

Smelik, C.W. (Cora) (v)

Deventer

35

Schers, S.R.M. (Sophie) (v)

Utrecht

36

Klijmij-van der Laan, M. (Michel) (m)

Gouda

37

Piers, R.P.A. (Rocco) (m)

Amsterdam

38

Vermast, P.L.A. (Paul) (m)

Dronten

39

Snaas, M. (Marjoleine) (v)

Duiven

40

van Oort, K.J.H.A. (Kevin) (m)

Raamsdonksveer

41

Hirsch, D.H. (Daniëlle) (v)

Amsterdam

42

van Grootheest, G.J. (Gerdo) (m)

Maastricht

43

van Hooijdonk, L.H.L. (Lot) (v)

Utrecht

44

Kapteijns, F.H.A. (Frans) (m)

Oisterwijk

45

Scholten, H.T.M. (Lenie) (v)

Nijmegen

46

Muambi, A.O. (Alphonse) (m)

’s-Gravenhage

47

Homan-Brinkman, N. (Nienke) (v)

Groningen

48

El Fassed, A. (Arjan) (m)

Utrecht

49

Rüter, J.S. (Bas) (m)

Amsterdam

50

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

Lijst 9 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Zevenhuizen

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Ruissen, H.J.A. (Bert-Jan) (m)

Krimpen aan den IJssel

5

Stoffer, C. (Chris) (m)

Elspeet

6

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

7

Kloosterman, J. (Jan) (m)

Apeldoorn

8

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

9

Veldman, J.D. (Joost) (m)

Dordrecht

10

Nieuwenhuis, E.J. (Evert Jan) (m)

Lisse

11

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

12

Hoek, P.W.J. (Peter) (m)

Sint Philipsland

13

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

14

Flach, A.J. (André) (m)

Hendrik-Ido-Ambacht

15

van Wikselaar, W. (Wim) (m)

Driebergen-Rijsenburg

16

van Leeuwen, G.R. (Gert) (m)

Opheusden

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Kok, W.H. (Wim) (m)

Middelburg

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driezum

20

Boonzaaijer, G. (Gerrit) (m)

Doorn

21

Simonse, J.N. (Sjaak) (m)

Emmeloord

22

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk

23

van Westreenen, S. (Steven) (m)

Kesteren

24

van ’t Land, J.A. (Hans) (m)

Ede

25

Noordergraaf, P.T. (Peter) (m)

Werkendam

26

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Yerseke

28

van den Berg, W. (Wouter) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Brouwer, M. (Mark) (m)

Lunteren

Lijst 10 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

van Raan, L. (Lammert) (m)

Amsterdam

4

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

5

Arissen, F.M. (Femke Merel) (v)

Huis ter Heide

6

van Esch, E.M. (Eva) (v)

Utrecht

7

Teunissen, C. (Christine) (v)

’s-Gravenhage

8

van Leeuwen, M. (Floriske) (v)

Wyler (DE)

9

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

10

Engelen, E.R. (Ewald) (m)

Amsterdam

11

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

12

Akerboom, E.S. (Eva) (v)

Amsterdam

13

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

14

van Voorthuizen, G.S.L. (Stephanie) (v)

Venlo

15

van der Wel, M.C. (Marco) (m)

Rijsbergen

16

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

17

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

18

Keller, H.J. (Hiltje) (v)

Driebergen-Rijsenburg

19

van Doorn, M.E.C. (Michelle) (v)

Nijmegen

20

Plusquin, P.S.M.L. (Pascale) (v)

Heerlen

21

van der Velden, R.T.J. (Ruud) (m)

Rotterdam

22

Smit, I.R. (Ilse) (v)

Ede

23

Vestering, L. (Leonie) (v)

Almere

24

Travaille, A. (Anjo) (m)

Utrecht

25

de Wrede, K. (Kirsten) (v)

Groningen

26

van der Zanden, C.J.M. (Rinie) (v)

Reitsum

27

Janssens, T.A.O. (Trees) (v)

Middelburg

28

Kostić, I. (Ines) (v)

Hilversum

29

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

30

Berendse, F. (Frank) (m)

Wageningen

31

Biesheuvel, J.M.A. (Maarten) (m)

Leiden

32

Cruiming, J.P. (Jan-Peter) (m)

Blaricum

33

Dumon Tak, M.A. (Bibi) (v)

Amsterdam

34

Engelsman, V.L. (Volkert) (m)

Bosch en Duin

35

de Haas, J.L. (Johan) (m)

Velp

36

van der Heijden, A.F.T. (Adri) (m)

Amsterdam

37

Herstel, M. (Malou) (v)

Amsterdam

38

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

39

Meijer, E.R. (Eva) (v)

Amsterdam

40

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

41

Nicolaï, P. (Peter) (m)

Amsterdam

42

Postma, A. (Annemarie) (v)

Oudehorne

43

Rot, J. (Jan) (m)

Antwerpen (BE)

44

Rotenstreich, M.M. (Mirjam) (v)

Amsterdam

45

de Schepper, T. (Teske) (v)

Amsterdam

46

Schrijver, J.W. (Annemiek) (v)

Huizen

47

Siebelink, J.G. (Jan) (m)

Ede

48

van Veen, B. (Babette) (v)

Bilthoven

49

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Amsterdam

50

Woesthoff, M.F.F. (Dinand) (m)

’s-Gravenhage

Lijst 11 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

2

Sazias, L. (Léonie) (v)

Hilversum

3

van Rooijen, M.J. (Martin) (m)

Oegstgeest

4

van Brenk, C.M. (Corrie) (v)

Utrecht

5

van Otterloo, G.J.P. (Gerrit Jan) (m)

’s-Gravenhage

6

Geleijnse, S. (Simon) (m)

’s-Gravenhage

7

Bode, E.M. (Emile) (m)

Ophemert

8

Schrover, W.A.A. (Wilma) (v)

’s-Hertogenbosch

9

Koopman, M. (Maurice) (m)

Amersfoort

10

de Brouwer, R.B.P. (Rob) (m)

’s-Hertogenbosch

11

Wiersma, T. (Theun) (m)

Drachten

12

Bergen, P.H. (Presley) (m)

Bladel

13

van Veeren, P. (Petra) (v)

Amsterdam

14

Willemse, W. (Willem) (m)

Vlissingen

15

Fonhof, G.J. (Jan) (m)

Emmen

16

Kroonstuiver, N.L.D. (Natascha) (v)

Venlo

17

Verboom, H.J. (Henk Jan) (m)

Oudorp

18

van de Griendt, M.W.E. (Monique) (v)

Amsterdam

19

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

20

Hamersma, K. (Klaas) (m)

Hoogezand-Sappemeer

21

Siepel, H. (Harry) (m)

Emmen

22

Kerkhof, F. (Fred) (m)

Tuk

23

Hernández Martínez, A. (Adriana) (v)

’s-Hertogenbosch

24

Jansen, W. (Wout) (m)

Lelystad

25

Heere, T.J.M. (Theo) (m)

’s-Gravenhage

26

Haasnoot, J.H. (Jaap) (m)

Katwijk

27

van Orsouw, J.H.T. (Joop) (m)

Oss

28

Molenaar, R. (Rosa) (v)

’s-Gravenhage

29

Haije, A.F. (Arno) (m)

Bussum

30

Spooren, A.J.M. (Chris) (m)

Son en Breugel

31

de Meij, O.A.C. (Olga) (v)

Amsterdam

32

van Wanrooij, A.C.P. (André) (m)

San Bartolomé de Tirajana (ES)

33

Brouwers, J.F.X.M. (Jan Frans) (m)

Son en Breugel

34

van Hulst, J.A.M. (Jolanda) (v)

Veldhoven

35

Gralike, R.B.M. (Rhianna) (v)

Dronten

36

Bergwerf, F. (Frans) (m)

Beilen

37

Goedhart, R. (Rob) (m)

Koudum

38

Veeze, C.E. (Chris) (m)

Leek

39

de Vries, D.P. (Dick) (m)

Stavoren

40

Gertsen, J.W.M. (Hans) (m)

’s-Gravenhage

41

Meijer, H. (Hein) (m)

Heerlen

42

van Zanten, D. (Dick) (m)

Gorinchem

43

ten Cate, H.J. (Hylke) (m)

Haarlem

44

Rose, F.J. (Frans) (m)

Laren

45

Lamberts, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

46

de Vries, A.E. (Auke) (m)

’s-Gravenhage

47

van de Wal, H.J.C.M. (Henry) (m)

Eindhoven

48

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

49

Struijlaard, J.W.A. (John) (m)

Rotterdam

Lijst 12 OndernemersPartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

2

Gaasbeek, M. (Martine) (v)

Varsseveld

3

de Vries, J.L.G. (Jos) (m)

Kesteren

4

Kicken, J.M.H. (Patrick) (m)

Vinkeveen

5

van den Berg, J.O. (Jos) (m)

Gieterveen

6

de Koning, M. (Mariëtta) (v)

Edam-Volendam

7

Theocharis, S. (Stavros) (m)

Leidschendam

8

Andriol, S.J.R. (Sophie) (v)

Groningen

9

Bol, R.G. (René) (m)

Spijkenisse

10

Reitsma, H.H. (Harry) (m)

Assen

11

Wood, D.R. (Denis) (m)

Assen

Lijst 13 VNL (VoorNederland)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roos, J.H. (Jan) (m)

Bergen (NH)

2

van Klaveren, J.J. (Joram) (m)

Almere

3

Bontes, L. (Louis) (m)

Hellevoetsluis

4

Hoogwerf, T.C. (Tanya) (v)

Rotterdam

5

Sassen, J.H.N.A. (Alexander) (m)

Berkhout

6

Versteeg, M.A.J. (Michel) (m)

IJsselstein

7

de Laat, J.M. (Jan) (m)

Gouda

8

van der Meer, S. (Symen) (m)

Hoorn

9

Vermaas, P.C. (Peter) (m)

Enschede

10

Himpers, J. (Jeffrey) (m)

Drongelen

11

van Gemert, R.J.H. (René) (m)

Eindhoven

12

Oosterhagen, H.J. (Johan) (m)

Leiden

13

Molema, J.F.H. (Johan) (m)

Amsterdam

14

de Gast, A.L.M. (Arjan) (m)

Alphen aan den Rijn

15

Chandarsing, A.S. (Sachin) (m)

’s-Gravenhage

16

van Tiggelen, R. (Ronald) (m)

Zandvoort

17

de Veth, C.G. (Chris) (m)

Amstelveen

18

Stassen, L.J.A.J. (Laurence) (v)

Echt

Lijst 14 DENK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuzu, T. (Tunahan) (m)

Rotterdam

2

Azarkan, F. (Farid) (m)

Culemborg

3

Öztürk, S. (Selcuk) (m)

Roermond

4

Albitrouw, G. (Gladys) (v)

Rotterdam

5

van Baarle, S.R.T. (Stephan) (m)

Rotterdam

6

Charlot, M.J.H. (Magdalena) (v)

Lelystad

7

Taimounti, M. (Mourad) (m)

Amsterdam

8

Kiliç, A. (Ayşegül) (v)

Amsterdam

9

Koolbergen, M.M. (Marisa) (v)

Alkmaar

10

Tsouli, A. (Ali) (m)

Breda

11

van Splunter, M. (Marit) (v)

Zwolle

12

Uysal, Ş. (Şerif) (m)

Middelburg

13

Karaman, R. (Rabia) (v)

Arnhem

14

Raja, T.M. (Talhat) (m)

Rotterdam

15

Kayiş, Y. (Yunus) (m)

Rotterdam

16

Rana, M.Z.T. (Zaheer) (m)

Nissewaard

17

Demirel, N. (Nevzat) (m)

Tiel

18

Ince, K. (Keziban) (v)

Rotterdam

Lijst 15 NIEUWE WEGEN

Nr

Naam

Woonplaats

1

Oosenbrug, A. (Alfred) (m)

Zoetermeer

2

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

3

Beemsterboer, R.J.C. (Ramona) (v)

Blaricum

4

Ekiz, I. (Iprahim) (m)

Haarlem

5

Spitsbaard, A.W. (Ton) (m)

Zoetermeer

6

Vianen-van der Geest, G.C.J. (Wendy) (v)

Monster

7

van Leeuwen, C.H. (Kees) (m)

Meppel

8

van Duijvenvoorde, A. (Arjan) (m)

Alphen aan den Rijn

9

Jochems, I.C.A.M. (Inge) (v)

Zundert

10

Dijkstra, S.J. (Sietze Jan) (m)

Zoetermeer

11

Durgaram, R.M.H. (Romeo) (m)

Hooglanderveen

12

de Vries, Y. (Yvonne) (v)

Wassenaar

13

Verstappen, J.H.M. (Jaco) (m)

Meijel

14

van Scheyen, I.S.L. (Bo) (v)

Vlissingen

15

de Jong, B.D. (David) (m)

Drachten

16

van Leeuwen, G.L.F. (George) (m)

Nieuw-Vennep

17

Pijpker, J. (Jeanet) (v)

Alphen aan den Rijn

18

van Eldik, D.A. (Erik) (m)

Meppel

19

Willemstein, J.S.A. (Hanneke) (v)

Alphen-Chaam

20

Komdeur, E. (Eddie) (m)

Sneek

21

van Dijken, R.G. (Roelof) (m)

Harderwijk

22

Heyser, R. (Roelof) (m)

Almere

23

van Gessel, R. (Ruud) (m)

Amsterdam

24

Haak, M.H.D. (Marco) (m)

Klazienaveen

25

Thiemann, J.H. (John) (m)

Maastricht

26

Visscher, K.J.J. (Jorik) (m)

Utrecht

27

Hurtado-Panek, J. (Jana) (v)

Zoetermeer

28

van der Maas, W.L. (Wim) (m)

Rotterdam

29

de Boer, S. (Simone) (v)

Tiel

30

Buchel, L.G.H. (Leo) (m)

Amsterdam

Lijst 16 Forum voor Democratie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Baudet, T.H.P. (Thierry) (m)

Amsterdam

2

Hiddema, T.U. (Theo) (m)

Maastricht

3

Teunissen, S.M. (Susan) (v)

Utrecht

4

Otten, H. (Henk) (m)

Amsterdam

5

Frentrop, P.M.L. (Paul) (m)

Bloemendaal

6

Rooken, R.J. (Rob) (m)

Muiderberg

7

Stolze-van Rijn, S.E. (Susan) (v)

Rotterdam

8

Reedijk, G.P. (Gert) (m)

Zwolle

9

Ramautarsing, Y.J.S. (Yernaz) (m)

Amsterdam

10

Brouwer, Z.M.A. (Zlata) (v)

Hilversum

11

de Vries, J.W.E. (Jeroen) (m)

Amsterdam

12

Legger, A.L. (Arthur) (m)

Amsterdam

13

Dieudonné, C.A. (Carola) (v)

’s-Gravenhage

14

van Assen, G.J.E. (Godert) (m)

Bussum

15

Jeelof, G.W.D. (Geert) (m)

Oud-Beijerland

16

Boltjes, L. (Luke) (m)

Scheemda

17

Berkhout, F.J. (Freek Jan) (m)

Utrechtse Heuvelrug

18

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

19

de Kok, A. (Arjan) (m)

Noordeinde Gld

20

de Groot, A.R. (Astrid) (v)

Heukelum

21

Berkhout, H.A. (Hugo) (m)

Amsterdam

22

Mooijekind, R.A. (Roel) (m)

Alkmaar

23

Eldering, C.H. (Kees) (m)

Roderwolde

24

Verbrugh, D.J. (Erik) (m)

Woerden

25

Koning, S.R. (Saskia) (v)

Muiderberg

26

Kerklingh, H.K. (Hemmie) (m)

Diemen

27

Velzing, H. (Hendrikus) (m)

Klazienaveen

28

van Wely, L.F.A.M. (Loek) (m)

Tilburg

29

Ankersmit, F.R. (Frank) (m)

Glimmen

30

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 17 De Burger Beweging

Nr

Naam

Woonplaats

1

Vlems, A.M. (Ad) (m)

Boekel

2

de Louw, A.J.H. (Albert) (m)

Neerpelt (BE)

3

Rozendaal, H.A. (André) (m)

Horst

4

van der Linde, R.A. (Anita) (v)

Meppel

5

Siegers, A.K. (Anke) (v)

Willemsoord

6

Mul, A.M. (Annette) (v)

Eindhoven

7

Migchels, A.R.P. (Anthony) (m)

Arnhem

8

Titarsole, A.J. (Augusto) (m)

Nijmegen

9

Dubling, D. (Dirk) (m)

Wolvega

10

Ackerman, D.M. (Elovena) (v)

Pinhel (PT)

11

Holthuis, H. (Erik) (m)

Amsterdam

12

Bos, S. (Frieda) (v)

Gieten

13

Vousten, G.J.H. (Geert) (m)

Amersfoort

14

Vogelaar, G.D.M. (Gio) (m)

Utrecht

15

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Huizen

16

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

17

Schönbeck, H.A. (Hugo) (m)

Soest

18

Hondema, A.R. (Indi) (v)

Oppenhuizen

19

Venema, J. (Janita) (v)

Leeuwarden

20

Ghuijs, J.A.A.M. (Jeroen) (m)

Zwijndrecht

21

Kirpensteijn, J.J. (Jolanda) (v)

Amsterdam

22

Wilshaus, J. (Jolanda) (v)

Bunnik

23

Jansen, C.P.M. (Karina) (v)

Brunssum

24

Haccou, H.K. (Kitty) (v)

Valthe

25

van der Vlist, L. (Leo) (m)

Amsterdam

26

Hupe, L.B. (Lex) (m)

Purmerend

27

Bervoets, L.F. (Louis) (m)

Groningen

28

Janssen, M. (Marco) (m)

Eindhoven

29

Cornielje, M.J.M. (Marielle) (v)

Nijmegen

30

Lamers, M.R. (Marnix) (m)

Doorn

31

Hanff, M.J. (Marijke) (v)

Groesbeek

32

van der Burgt, N.J. (Nina) (v)

Uden

33

van Vliet, P.J.W.G. (Peter) (m)

Haren Gn

34

van de Graaf, M.J. (Purusha) (v)

Olburgen

35

Visser, O.J. (Rene) (m)

Rotterdam

36

Graafsma, R.A.J. (René) (m)

Maartensdijk

37

Geelen, R.W. (Robbert) (m)

Olburgen

38

Swami-Persaud, R.H. (Robert) (m)

Wijchen

39

Tourgaidis, W. (Roula) (v)

Amstelveen

40

Zoethout, S. (Sjoerd) (m)

Spijkenisse

41

Bruining, W.E. (Wernard) (m)

Tiel

42

Massop, W.G.M. (Wim) (m)

Almere

Lijst 18 Vrijzinnige Partij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Klein, N.P.M. (Norbert) (m)

Hoevelaken

2

Loomans, M.L.P. (Marie-Louise) (v)

Soest

3

Wienbelt, M.C. (Maarten) (m)

Heteren

4

Westenberg, A.A. (Artemis) (v)

Capelle aan den IJssel

5

Haddering, H. (Harry) (m)

Assen

6

Smit, W.F. (Wouter) (m)

Duiven

7

Lammers, R. (Ruud) (m)

Papendrecht

8

Kuijpers, J.G.L. (Gerard) (m)

Zoetermeer

9

Byrde, Y.A.C. (Yohan) (m)

Mississauga (CA)

10

Huigens, A.F.J. (Antoon) (m)

Apeldoorn

11

Seelig, D.A. (Dino) (m)

Drunen

12

Vorswijk, M.K. (Martin) (m)

Amsterdam

13

Zandberg, J.G. (Jeroen) (m)

Voorburg

14

Stassen, L.B. (Lucas) (m)

Zeist

Lijst 19 GeenPeil

Nr

Naam

Woonplaats

1

Dijkgraaf, J. (Jan) (m)

Eesterga

2

Dreijer, H.B.E. (Beryl) (v)

Santpoort-Noord

3

Aarad, A. (Ahmed) (m)

’s-Gravenhage

4

Reijnaers, D.J.W. (Damiaan) (m)

Diemen

5

Klaver, C. (Chantal) (v)

’s-Gravenhage

6

Akdoğan, A. (Alptekin) (m)

Houten

7

de Swart, N.C. (Niels) (m)

Amsterdam

8

Riemer, G.J. (Geert-Johan) (m)

Alkmaar

9

Groenewoud, V.B. (Vivienne) (v)

Zeist

10

Giebels, S. (Sander) (m)

Zwolle

11

Bal, A. (Ali) (m)

Heemskerk

12

Brante, M.C. (Maarten) (m)

Amsterdam

13

de Dood, H.J.M. (Marcel) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

14

de Konink, S.A.M.M. (Stefan) (m)

Leidschendam

Lijst 20 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

van de Leest, A.T. (Ancilla) (v)

Amsterdam

2

Pontier, M.A. (Matthijs) (m)

Amsterdam

3

Brouwer, H.A. (Rico) (m)

Almere

4

Straver, A.T.E. (Alex) (m)

Sauwerd

5

Downs-Hovestadt, P.M.H. (Petra) (v)

Helmond

6

Feitsma, T.T. (Tjerk) (m)

Amstelveen

7

Lensink, M.C. (Maarten) (m)

Tampere (FI)

8

Janssen, L.D. (Lars) (m)

Amsterdam

9

Sikkema, G.B. (Bob) (m)

Enkhuizen

10

Dulfer, M. (Michiel) (m)

Groningen

11

Huurman, R.J. (Rogier) (m)

Utrecht

12

Dieleman, B. (Bas) (m)

Rotterdam

13

Peskens, G.L.J. (Gijs) (m)

Leiden

14

Maessen, W.M.M. (Wiel) (m)

Alem

15

Hallegraeff, D.S. (Dylan) (m)

’s-Gravenhage

16

de Jong, J.T. (Joran) (m)

Uithoorn

17

Batstra, J. (Janmaarten) (m)

Enschede

18

van der Velde, V.C. (Vincent) (m)

Almere

19

Wijnans, F.P.E. (Frank) (m)

Idsegahuizum

20

van Oudheusden, L.J. (Leo) (m)

Groningen

21

Kleinpaste, G.J. (Gertjan) (m)

Dordrecht

22

Stubbe, M. (Melvin) (m)

Winschoten

23

Borghuis ook genaamd op de Borg, D.R. (Dave) (m)

Enschede

24

Schönberger, R.A. (Ronald) (m)

Amsterdam

25

van Luxzenburg, E. (Erik) (m)

Apeldoorn

26

Bouyaara, O. (Uzi) (m)

Utrecht

27

van den Dool, C.W. (Wim) (m)

Puttershoek

28

Hofman, E.D. (Ewoud) (m)

Groningen

29

Pasterkamp, J.D. (Jelle Dirk) (m)

Urk

30

van Vuuren, M. (Martin) (m)

Ridderkerk

31

Biesma, A.R. (Arne) (m)

Amsterdam

32

Gautier, J.T.N. (Teun) (m)

Amsterdam

33

van Ravensteijn, L.S. (Loulou) (v)

Amsterdam

34

Ziegler, F.C. (Floor) (v)

Amsterdam

35

Ventevogel, T.C. (Tommy) (m)

Rotterdam

36

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

’s-Gravenhage

37

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

Lijst 21 Artikel 1

Nr

Naam

Woonplaats

1

Simons, S.H. (Sylvana) (v)

Ouder-Amstel

2

Faïd, F. (Fatima) (v)

’s-Gravenhage

3

Sins, B.E. (Brigitte) (v)

Amsterdam

4

Akhechaa, A. (Adil) (m)

Amsterdam

5

van Tricht, J.H. (Jens) (m)

Amsterdam

6

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

7

Döll-Osei Ameyaw, P. (Phyllis) (v)

Amsterdam

8

van Saarloos, S.C. (Simone) (v)

Amsterdam

9

Basabose, O. (Olave) (m)

Rotterdam

10

Dekker, M. (Martijn) (m)

Heemstede

11

Hernández González, J. (Juanita) (v)

Strijen

12

Witte, R.S.B. (Robert) (m)

Alkmaar

13

van de Vaate, G. (Gert-Jan) (m)

Rotterdam

14

Leito, M.T. (Marianella) (v)

Amsterdam

15

van der Veen, J. (Jasper) (m)

Amsterdam

16

Bakker, A.M.T. (Annemieke) (v)

Hilversum

17

Wertheim, A.R. (Anne-Ruth) (v)

Amsterdam

18

Helberg, G.O. (Glenn) (m)

Amsterdam

19

Wekker, G.D. (Gloria) (v)

Amsterdam

20

Meulenbelt, A.H. (Anja) (v)

Amsterdam

Lijst 22 Niet Stemmers

Nr

Naam

Woonplaats

1

Plasman, J.P. (Peter) (m)

Amsterdam

2

Plasman, R. (Rijk) (m)

Amsterdam

3

Plasman, R. (Rits) (m)

Amsterdam

4

van Vliet, W. (Willem) (m)

Amsterdam

5

El Farougui, N. (Nihad) (v)

Amsterdam

6

Rhee, R.P.R. (Remco) (m)

Haarlem

7

Schwab, M. (Maribel) (v)

Amsterdam

8

Karga, Y. (Yasemin) (v)

Amsterdam

9

Konya, S. (Selmi) (m)

Amsterdam

10

Held, R.A.J. (Rachel) (v)

Amsterdam

11

Pentinga, C.H. (Carolien) (v)

Amsterdam

12

Plasman-van Ligten, J.C. (Judith) (v)

Amsterdam

Lijst 23 Libertarische Partij (LP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Valentine, R.W. (Robert) (m)

Baarn

2

Inen, A.Q. (Arno) (m)

Amsterdam

3

Bouscher, N. (Nathan) (m)

Amsterdam

4

Pailer, S. (Simone) (v)

’s-Gravenhage

5

Hampton, M.W. (Mathieu) (m)

Mierlo

6

Backhuijs, W.Q. (Quintus) (m)

Leiden

7

Wessels, I. (Imre) (m)

Enter

8

Knispel, K.J.M. (Karel) (m)

Westervoort

9

Wassenaar, K.J. (Klaas) (m)

Sofia (BG)

10

van Ginkel, J.G.M. (Juan) (m)

Waddinxveen

11

de Vries, A.J.W. (Aike) (m)

’s-Hertogenbosch

12

Jansen, N. (Nando) (m)

Rotterdam

13

Nagtegaal, S. (Sjors) (m)

Maarssen

14

van der Wal, M. (Marinus) (m)

Kollumerzwaag

15

Jansma, E.W. (Ewout) (m)

Groningen

16

Woudwijk, B. (Bertus) (m)

Burgum

17

Koopmans, S.F.P. (Pallieter) (m)

Wassenaar

18

Manders, T.T.A.J. (Toine) (m)

Zoetermeer

Lijst 24 Lokaal in de Kamer

Nr

Naam

Woonplaats

1

Heijman, J.H.W.F. (Jan) (m)

Tilburg

2

van der Starre, J.J. (Jan) (m)

Heerhugowaard

3

Stultiens, R.M.M. (Ralf) (m)

Nuenen

4

Leever, J.H. (Jeff) (m)

Wieringerwerf

5

Kunst-van Suijlekom, G.P. (Denise) (v)

’s Gravenmoer

6

Kraaijenbrink, R.A. (Rene) (m)

Zuidlaarderveen

7

Mandersloot, W.J. (Willem Jan) (m)

Heerhugowaard

8

van Pinxteren, W.F.C. (Wil) (m)

Haaren

9

Nieuwenhuizen, N. (Nelly) (v)

Peize

10

de Heer-Seveke, Y.J.P.M. (Yvonne) (v)

Breda

11

van Ruitenbeek-Schonewille, J.M. (Joke) (v)

Heerhugowaard

12

El-Khassim, F. (Farid) (m)

Bergen op Zoom

13

Smit, F. (Frank) (m)

Bergeijk

14

van der Kraats, A.B. (Diana) (v)

Westerland

15

van de Sande, M.A. (Rien) (m)

Rijsbergen

16

Jansen, D.S.C. (Davy) (m)

Bladel

17

Kwekkeboom, J.A. (Jan) (m)

Bussum

18

Rosbak, E.R. (Ron) (m)

Etten-Leur

19

Louis, I.H. (Ilankarajah Hudson) (m)

Heerhugowaard

20

Bolders, L.M. (Ludo) (m)

Woensdrecht

21

van der Velde, A. (Ans) (v)

Eersel

22

Frieman, H.B. (Henk) (m)

Tynaarlo

23

Valent-Groot, A.M. (Annette) (v)

Heerhugowaard

24

de Bree, C.M. (Conny) (v)

Hoofddorp

25

Barends, R. (Ramon) (m)

Arnhem

26

Dirkmaat, G.B. (Gijs) (m)

Heerhugowaard

27

Kloos, C.H. (Casper) (m)

Vries

Kieskring 2: Leeuwarden

Lijst 1 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

3

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Wassenaar

4

van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

5

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

6

Dekker, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

7

Visser, B. (Barbara) (v)

Zaanstad

8

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

9

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Hof van Twente

10

Azmani, M. (Malik) (m)

Dalfsen

11

Wiersma, A.D. (Dennis) (m)

Utrecht

12

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

13

van ’t Wout, B. (Bas) (m)

Hoeven

14

Becker, B. (Bente) (v)

’s-Gravenhage

15

Duisenberg, P.J. (Pieter) (m)

’s-Gravenhage

16

Hermans, S.T.M. (Sophie) (v)

Amsterdam

17

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

18

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

19

Yeşilgöz-Zegerius, D. (Dilan) (v)

Amsterdam

20

Rutte, A.C.L. (Arno) (m)

Groningen

21

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

’s-Gravenhage

22

Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m)

Tervuren (BE)

23

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

24

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

25

van den Bosch, A. (Albert) (m)

Zaltbommel

26

El Yassini, Z. (Zohair) (m)

Utrecht

27

Dijkstra, R.J. (Remco) (m)

Lienden

28

Wörsdörfer, M. (Martin) (m)

’s-Gravenhage

29

Weverling, A. (Arne) (m)

Naaldwijk

30

Nijkerken-de Haan, C.N.A. (Chantal) (v)

Schinveld

31

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

32

van Oosten, F. (Foort) (m)

Schiedam

33

Koopmans, S.M.G. (Sven) (m)

Hoofddorp

34

Middendorp, J. (Jan) (m)

Amsterdam

35

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

36

van Keulen, J.M. (Joost) (m)

Groningen

37

Laan-Geselschap, A.J.M. (Antoinette) (v)

Rotterdam

38

Tielen, J.Z.C.M. (Judith) (v)

Utrecht

39

Veldman, H.S. (Hayke) (m)

Nijmegen

40

Heerema, R.J. (Rudmer) (m)

Alkmaar

41

van Haga, W.R. (Wybren) (m)

Haarlem

42

de Lange, L.A. (Leendert) (m)

Noordwijk

43

van Gent, T. (Tobias) (m)

Middelburg

44

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

’s-Gravenhage

45

Van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

46

Aartsen, A.A. (Thierry) (m)

Breda

47

Regterschot, K. (Kelly) (v)

Landgraaf

48

Smals, B.M.G. (Bart) (m)

Delft

49

Pauwels-Paauw, M.S. (Mirjam) (v)

Ruinen

50

Bolkestein, M.N. (Martijn) (m)

Aerdenhout

51

Snoeren, M.A.J. (Mark) (m)

Nieuwegein

52

Heemskerk, J.J. (Jacco) (m)

Bussum

53

Tönjann-Levert, W.E. (Wendelien) (v)

Oegstgeest

54

van Rijn, R.K. (Robert) (m)

Aalsmeer

55

de Reus, J. (Jan) (m)

Lelystad

56

Dral, R.M. (Rosemarijn) (v)

Oostzaan

57

Korting, I.A. (Irene) (v)

Swifterbant

58

Arends-Drijver, K. (Kathy) (v)

Bergschenhoek

59

Lock, K.P. (Krijn) (m)

Enschede

60

Hoekstra, F. (Falco) (m)

Heerhugowaard

61

van Schie, A.G. (André) (m)

Utrecht

62

Struijlaart, E. (Erik) (m)

Purmerend

63

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

64

Jacobs, B. (Barry) (m)

Bergen op Zoom

65

Elbertsen, J. (Jenny) (v)

Apeldoorn

66

van Dijk, S. (Saskia) (v)

IJsselstein

67

Mos, J. (Jasper) (m)

Dordrecht

68

Böcker, B.M. (Linda) (v)

Delft

69

de Rijk, R.H. (Roeland) (m)

Moskou (RU)

70

Welter, Y. (Yvonne) (v)

Abcoude

71

Derks, N.G. (Nick) (m)

Wijchen

72

Joziasse, M. (Miranda) (v)

Almere

73

Bevers, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

74

Prins, A.J. (Anja) (v)

Apeldoorn

75

Huisman-Peelen, H. (Hennie) (v)

Texel

76

Bonnevits-de Jong, L. (Laurine) (v)

Berkel en Rodenrijs

77

Lochtenberg, D.S.K. (Dylan) (m)

Veenendaal

78

Larson, C.R. (Crys) (v)

Ouderkerk aan de Amstel

79

Zevenbergen, E.F.A. (Frederik) (m)

Leiden

80

van der Weijden, M. (Maarten) (m)

Waspik

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Asscher, L.F. (Lodewijk) (m)

Amsterdam

2

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

3

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

4

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

5

van Dijk, G.J. (Gijs) (m)

Den Burg

6

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

7

Nijboer, H. (Henk) (m)

Groningen

8

van den Hul, K.A.E. (Kirsten) (v)

’s-Gravenhage

9

Moorlag, W.J. (William) (m)

Winsum

10

Ploumen, E.M.J. (Lilianne) (v)

Amsterdam

11

Kerstens, J.W.M. (John) (m)

Arnhem

12

de Kock, J.C.M. (Joke) (v)

Terheijden

13

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

14

Volp, M.J. (Marith) (v)

Haarlem

15

Moti, R. (Richard) (m)

Rotterdam

16

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

17

Servaes, M. (Michiel) (m)

Voorburg

18

Bozkurt, E. (Emine) (v)

Zaandam

19

van der Linde, I.M. (Ilco) (m)

Amsterdam

20

Oosterbaan, C. (Christa) (v)

West-Terschelling

21

Mohandis, M. (Mohammed) (m)

Gouda

22

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

23

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Haarlem

24

Maij, M.E. (Marit) (v)

’s-Gravenhage

25

de Kort, M.V. (Martijn) (m)

Vught

26

Roopram, R.D. (Reshma) (v)

Barendrecht

27

Hoogland, D. (Duco) (m)

Rotterdam

28

Schellekens, G.M.M. (Giselle) (v)

Nijmegen

29

de Vries, A.A. (Albert) (m)

Middelburg

30

Biemans, M.S. (Mirthe) (v)

Amsterdam

31

Brouwer, H. (Harm) (m)

Eelderwolde

32

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

33

Reinaerts, J.L.H. (Joost) (m)

Heerlen

34

Dibi, B. (Bouchra) (v)

Utrecht

35

van Drooge, S.W. (Bas) (m)

Amsterdam

36

Asante, A.A. (Amma) (v)

Badhoevedorp

37

Ünver, E. (Emre) (m)

Amsterdam

38

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

39

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

40

Hedin-Penninx, A. (Anna-Lena) (v)

Silvolde

41

Deen, B. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

42

Vorselman-Derksen, C.H.W.J. (Cindy) (v)

Assen

43

Pentenga, F. (Erik) (m)

Spaarndam

44

van den Boogaard, A. (Anna) (v)

Leiden

45

van Laar, R.P. (Roelof) (m)

Oegstgeest

46

Schrofer, T.T. (Tamar) (v)

Amsterdam

47

van Houwelingen, H.E.F. (Heino) (m)

’s-Gravenhage

48

Mulder, M.A. (Marinka) (v)

Culemborg

49

Bolhuis, W.D. (Wimar) (m)

’s-Gravenhage

50

Günal-Gezer, S. (Sultan) (v)

Uden

51

Staal, J.J. (Jelmer) (m)

Leeuwarden

52

Boot, E. (Els) (v)

Rotterdam

53

Chahim, M. (Mohammed) (m)

Helmond

54

Koenders, P.T.C. (Petra) (v)

Breda

55

Breederveld, R. (Roy) (m)

’s-Gravenhage

56

Menenti, L.M.E. (Laura) (v)

’s-Gravenhage

57

van de Burgt, R.H.M. (Richard) (m)

Geldrop

58

Repetur, M.E. (Lou) (v)

Utrecht

59

Akrouh, S. (Saami) (m)

Hilversum

60

Engbers, A.H.M.G. (Anita) (v)

Gouda

61

Ronnes, T.L. (Thomas) (m)

Amsterdam

62

Wijntuin, P.M. (Peggy) (v)

Rotterdam

63

Brouwers, L.W.L. (Luc) (m)

Milsbeek

64

van Zantvoort, A.H.G. (Anja) (v)

Zoetermeer

65

Cohen, F. (Fred) (m)

Amsterdam

66

Dankert, A.T. (Anne) (v)

’s-Gravenhage

67

Bouteibi, H. (Hafid) (m)

Eindhoven

68

Voigt, I. (Ivonne) (v)

Venray

69

Schuurman Hess, J.N. (Jan) (m)

Kats

70

Klomp, B.C.D. (Denise) (v)

Amsterdam

71

Keizer, H.M. (Marco) (m)

Drachten

72

Houben, T.A.H. (Tirza) (v)

Roermond

73

van ’t Zelfde, E.R.M. (Eric) (m)

Schiedam

74

Doevendans, S.S. (Sandra) (v)

Amsterdam

75

de Haan, F.G. (Foppe) (m)

Nes

76

Flapper, T. (Trees) (v)

Drachten

77

Ekhart, A. (Andries) (m)

Leeuwarden

78

Ottens, W.L. (Wanda) (v)

Heerenveen

79

van Maurik, R. (Remco) (m)

Nijeholtpade

80

Rijpstra, H. (Houkje) (v)

Gytsjerk

Lijst 3 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

’s-Gravenhage

3

Maeijer, V. (Vicky) (v)

Krimpen aan den IJssel

4

Markuszower, G. (Gidi) (m)

Amstelveen

5

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

’s-Gravenhage

6

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rockanje

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

’s-Gravenhage

9

Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v)

Venlo

10

Beertema, H.J. (Harm) (m)

Voorburg

11

de Graaf, M. (Machiel) (m)

’s-Gravenhage

12

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

13

de Roon, R. (Raymond) (m)

’s-Gravenhage

14

van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v)

Amstelveen

15

Mulder, E. (Edgar) (m)

Zwolle

16

Gerbrands, K. (Karen) (v)

’s-Gravenhage

17

de Jong, L.W.E. (Léon) (m)

’s-Gravenhage

18

Popken, G.J.F. (Gabriëlle) (v)

’s-Gravenhage

19

Kops, A. (Alexander) (m)

Nijmegen

20

van Aalst, R.R. (Roy) (m)

Hengelo

21

van Dijk, E. (Emiel) (m)

Gilze

22

Housmans, R.W.P.E. (Robert) (m)

Born

23

Jansen, C.A. (Chris) (m)

Almere

24

de Vree, J.H. (Henk) (m)

Hardinxveld-Giessendam

25

Aardema, M. (Max) (m)

Drachten

26

van Dijk, A.J.A. (Toon) (m)

Almere

27

de Winter, D. (Daniëlle) (v)

’s-Gravenhage

28

Bezaan, I.A. (Ilse) (v)

Blaricum

29

Kardol, J.C. (Joyce) (v)

Helmond

30

Vlottes, E. (Elmar) (m)

Apeldoorn

31

de Jong, R.G.J. (Rob) (m)

Haarlem

32

van Pijkeren, J. (An) (v)

Bunschoten-Spakenburg

33

Rijken, J.J. (Jeffrey) (m)

Pernis Rotterdam

34

IJssennagger, H. (Han) (m)

Bilthoven

35

van Deún, H. (Henk) (m)

Utrecht

36

Vermeer, T.F. (Tim) (m)

’s-Gravenhage

37

Buitelaar, O.S.J. (Olaf) (m)

Almere

38

Dulfer, T.F. (Tessa) (v)

Papendrecht

39

Boon, M.C.H. (Maikel) (m)

Bergen op Zoom

40

Braam, E.G.T. (Ed) (m)

Rijswijk

41

Ludriks, M.S. (Menno) (m)

Uithoorn

42

Choenni, N.A. (Nathalie) (v)

Oosterhout

43

Roks, L.A.G. (Louis) (m)

Etten-Leur

44

Thiadens, F.M. (Folkert) (m)

Rotterdam

45

van Hees, E.P.G. (Elias) (m)

’s-Gravenhage

46

Kooman, C.V.A. (Caroline) (v)

Sluiskil

47

van der Sluijs, D.J. (Dannij) (m)

Uitgeest

48

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Steensel

49

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

50

van Strien, G.A. (Gom) (m)

Arcen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

2

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

3

Marijnissen, L.M.C. (Lillian) (v)

Oss

4

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

5

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

6

Beckerman, S.M. (Sandra) (v)

Groningen

7

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

8

Kwint, J.P. (Peter) (m)

Amsterdam

9

van Kent, B. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

10

Laçin, C. (Cem) (m)

Rotterdam

11

Futselaar, F.W. (Frank) (m)

Zwolle

12

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Utrecht

13

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Amersfoort

14

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

15

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

16

Alkaya, M.Ö. (Mahir) (m)

Amsterdam

17

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

18

Olders, D.W.J. (Diederik) (m)

Rotterdam

19

Heerschop, A.H.J. (Ton) (m)

Tegelen

20

Meijer, A.M. (Ad) (m)

Amersfoort

21

Maes, S.A.A. (Bas) (m)

Breda

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

van Dijk-van Leeuwen, S.Y. (Sun Yoon) (v)

Rotterdam

24

de Wit, D.H. (Daniël) (m)

Amsterdam

25

Peterse, B. (Bert) (m)

Weert

26

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

27

Boerwinkel, E.M.J. (Hans) (m)

Doetinchem

28

Hamerslag, P.H. (Patty) (v)

’s-Hertogenbosch

29

Buskoop, B. (Bram) (m)

Diemen

30

Temmink, N.G.J. (Nicole) (v)

Amsterdam

31

de Ridder, N. (Nina) (v)

Beverwijk

32

van Sluijs, D. (Denise) (v)

Emmeloord

33

Akhiat, A. (Aïsha) (v)

’s-Gravenhage

34

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

35

Dijk, J.P. (Jimmy) (m)

Groningen

36

de Vos, A. (Anita) (v)

Zonnemaire

37

Bekkering, I.H. (Ineke) (v)

Hoogeveen

38

Staarink, I. (Inez) (v)

Leiden

39

Müller, G.J.N. (Nils) (m)

Warnsveld

40

Feenstra, F. (Fenna) (v)

Sneek

41

Olierook, M.W. (Marcel) (m)

Wijdenes

42

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo (O)

43

Helmer-Englebert, R.D. (Renske) (v)

Nijmegen

44

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

45

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

46

Schut, E. (Esther) (v)

Meppel

47

Rozema, H.F. (Harry) (m)

Appingedam

48

de Koe, H.E. (Hillie) (v)

Lemmer

49

Futselaar, J.E.L. (Annelies) (v)

Enschede

50

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

Lijst 5 CDA

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

2

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Edam-Volendam

3

Peters, W.P.H.J. (René) (m)

Oss

4

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

5

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

6

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Horst aan de Maas

7

Heerma, P.E. (Pieter) (m)

Purmerend

8

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

9

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

10

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

11

Kuik, A. (Anne) (v)

Groningen

12

van Dam, C.J.L. (Chris) (m)

’s-Gravenhage

13

Mulder, A.H. (Agnes) (v)

Assen

14

Rog, M.R.J. (Michel) (m)

Haarlem

15

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

16

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Sittard

17

Ronnes, H.A.G. (Erik) (m)

Boxmeer

18

van den Berg-Jansen, J.A.M.J. (Joba) (v)

Goes

19

Slootweg, E.J. (Evert Jan) (m)

Bennekom

20

Geluk-Poortvliet, L.W.D. (Lenny) (v)

Zeist

21

Palland, H.M. (Hilde) (v)

Kampen

22

de Pater-Postma, W.L. (Wytske) (v)

’s-Gravenhage

23

Terpstra, J.H. (Julius) (m)

Leiden

24

Steenbakkers, S.P.M.F. (Stijn) (m)

’s-Hertogenbosch

25

van den Anker, G.P. (Gerard) (m)

Hedel

26

Heijnen, V.L.W.A. (Vivianne) (v)

Maastricht

27

den Bak, S.W. (Sebastiaan) (m)

Utrecht

28

Schotman, C.J. (Chris) (v)

Dronten

29

Erkel, P. (Arjan) (m)

Rotterdam

30

Zwinkels, C.C.M. (Karin) (v)

Monster

31

Hanemaaijer, E. (Esther) (v)

Dokkum

32

Hutten, G.J. (Jan) (m)

Arnhem

33

Kip, M. (Marischa) (v)

’s-Gravenhage

34

van Mierlo, E.J.F.M. (Eugène) (m)

Almelo

35

de Korte-Verhoef, M.C. (Ria) (v)

Baambrugge

36

Bergkamp, B. (Bob) (m)

Breda

37

de Haan, J. (Jan-Jaap) (m)

Leiden

38

van Opstal, J.M.M. (Jochgem) (m)

Berlijn (DE)

39

Gardeniers, B.H.M. (Barbara) (v)

Amsterdam

40

Bal, M. (Mustafa) (m)

Gorinchem

41

Vrugt, R. (René) (m)

Alphen aan den Rijn

42

van Dekken, B. (Bart) (m)

Zuidwolde

43

Vloet, W.J.M.M. (Wiljan) (m)

Schiedam

44

von Martels, M.R.H.M. (Maurits) (m)

Dalfsen

45

van der Broek, J.M.A.R. (Roy) (m)

Schinnen

46

Bakker, G.J. (Gert-Jan) (m)

’s-Gravenhage

47

Jager, M.J. (Marc) (m)

Haren

48

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Amsterdam

49

Meerkerk, C.F. (Frank) (m)

Ottoland

50

van Leeuwen, J. (Hannie) (v)

Rotterdam

Lijst 6 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van Veldhoven, S. (Stientje) (v)

Rijswijk

3

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

4

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

5

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

6

Bergkamp, V.A. (Vera) (v)

Amsterdam